Nedotknutelný

Nedotknutelný - Amanda Quick | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Amanda Quick
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nedotknutelný.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nedotknutelný ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amanda Quick. Číst Nedotknutelný Online je nyní tak snadné!

POPIS


Quinton Zane je zpět. Jacka Lancastera, konzultanta FBI, vždycky zajímaly ty nejtajemnější odložené případy, které policie buď nedokáže vyřešit, nebo je prohlásí za nehody či sebevraždy. Jelikož v dětství přežil ošklivý požár, přitahují ho nejvíc ze všeho případy žhářství. Jeho téměř nadpřirozená schopnost nahlédnout do vrahovy mysli mu v jistých kruzích zajistila pověst – a komplikuje jeho osobní život. Čím víc případů Jack vyřeší, tím víc sklouzává do temnoty. Jedinou útěchu mu přináší terapeutka Winter Meadowsová. Po obzvlášť příšerných případech je to jedině Winter, která Jacka dokáže upokojit. Dokud je však Quinton Zane naživu, Jack se klidu nedočká. Poté co Zane upevnil své postavení v hedgeovém fondu, který založila jeho rodina, chce se zbavit nevlastních synů Ansona Salinase a začne právě s Jackem.


... a bohatý aristokrat Philippe si za svého nového opatrovníka vybere Drisse, živelného mladíka z předměstí, kterého právě propustili z vězení ... Nedotknutelní (film) - Wikipedie ... . Jinými slovy - najde si na ... Ochrnutý a bohatý aristokrat Philippe si za svého nového opatrovníka vybere Drisse, živelného mladíka z předměstí, kterého právě propustili z vězení. Jinými slovy - najde si na tuto práci tu nejméně vhodnou osobu. Podaří se jim však propojit nemožné… Ani jeden z nich nemá budoucnost, přesto si lze jen těžko představit rozdílnější dvojici. Na jedné s ... Nedotknutelný - Amanda Quick | Knihy Dobrovský ... . Podaří se jim však propojit nemožné… Ani jeden z nich nemá budoucnost, přesto si lze jen těžko představit rozdílnější dvojici. Na jedné straně milionář Phillip, vzdělaný sběratel umění, renesanční člověk s kulturním rozhledem a vybraným vkusem z vyšší společnosti, který je po nehodě… Popis:...SOUVISEJÍCÍ KNIHY