Kam patřím? - Bublinky

Kam patřím? - Bublinky - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam patřím? - Bublinky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kam patřím? - Bublinky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kam patřím? - Bublinky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Haf, haf! Pejsek s míčky žongluje, myška nadšeně ho sleduje! Umíš nalepit míčky na správná místa? Žabka borůvky si nese, plnou náruč našla v lese. Zvládneš nalepit "borůvky" tam, kam patří? V této knížce najdou naši nejmenší plno jednoduchých aktivit a 140 samolepek, které jim pomohou naučit se jednoduše a bez námahy rozeznávat barvy. Kulaté barevné samolepky – "bublinky" – se lehce nalepují, krátké texty s veselými rýmy pomáhají cvičit paměť a snadno se opakují, barevné obrázky v knížce přitahují pozornost a napomáhají soustředění. Tak honem! Kam bublinky patří a jakou mají barvu?


...řím? - Bublinky. Listovat. V této knížce, která je určena pro naše nejmenší, najdete plno jednoduchých aktivit a 140 „bublinek" - samolepek, které dětem pomohou naučit se barvy ... Bublinky a narozeniny - SlimFOX ... . Věk 1+ Kniha není skladem. Kam patřím? Bublinky Autor neuvedený autor. V této knížce, která je určena pro naše nejmenší, najdete plno jednoduchých aktivit a 140 „bublinek" - samolepek, které dětem pomohou naučit se barvy. Objednávejte knihu Kam patřím? - Bublinky v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kam patřím? - Bublinky. Celkov ... Kniha: Kam patřím? | Knihy.ABZ.cz ... . Objednávejte knihu Kam patřím? - Bublinky v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kam patřím? - Bublinky. Celkové hodnocení ... Kulaté barevné samolepky - "bublinky" - se lehce nalepují, krátké texty s veselými rýmy pomáhají cv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY