Nefalšovaná kočka

Nefalšovaná kočka - Terry Pratchett | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Terry Pratchett
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nefalšovaná kočka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nefalšovaná kočka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Terry Pratchett. Číst Nefalšovaná kočka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Opravdové kočky nenosí obojky; někdy ovšem na sebe nechají navléci šatičky pro panenku, načež sedí s debilním výrazem v obličeji a pozorně sledují své okolí, aby se nakonec jediným mocným skokem vyvlékly z kočárku, čepičky i zástěrky najednou. Opravdové kočky nejsou ani jednoznačně sebevědomé, ani jednoznačně neurotické. Jsou tak trochu obojí, úplně jako opravdoví lidé. Opravdové kočky vám klidně snědí pudink, drůbky, máslo a vůbec cokoliv, co necháte na stole, pokud, že jim to projde. Tato kniha pojednává právě o Opravdových kočkách.


...ovaná kočka Autor: Pratchett, Terry Nakladatel: Talpress EAN: 9788085609196 ISBN: 80-85609-19-3 Originál: The Unadulterated Cat Překlad: Hrách, Tomáš ... Kniha: Nefalšovaná kočka (Terry Pratchett a Gray Jolliffe ... ... ... Nefalšovaná kočka kniha od: Terry Pratchett, Lyn Pratchett. 86 % 427 hodnocení ... Sir Terence David John „Terry" Pratchett, OBE (28. dubna 1948 Beaconsfield, Buckinghamshire, Anglie - 12. března 2015 Broad Chalke, Wiltshire, Anglie) byl anglický spisovatel věnující se převážně žánru fantasy.Je známý především svou sérií knih Úžasná Zeměplocha.Do češtiny jeho dílo překládal Jan Kantůrek Recenze knihy Pratchett, Terry - Nefalšov ... Terry Pratchett: „Nefalšovaná kočka" aneb „Kampaň za ... ... .Je známý především svou sérií knih Úžasná Zeměplocha.Do češtiny jeho dílo překládal Jan Kantůrek Recenze knihy Pratchett, Terry - Nefalšovaná kočka. Literární server poskytující recenze knih a informační servis v podobě zpráv a zajímavostí ze světa literatury, upozornění na nově vyd...SOUVISEJÍCÍ KNIHY