Nespoutaný čas: Vzpomínka na Greenwich Village šedesátých let

Nespoutaný čas: Vzpomínka na Greenwich Village šedesátých let - Suze Rotolo | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Suze Rotolo
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nespoutaný čas: Vzpomínka na Greenwich Village šedesátých let.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nespoutaný čas: Vzpomínka na Greenwich Village šedesátých let ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Suze Rotolo. Číst Nespoutaný čas: Vzpomínka na Greenwich Village šedesátých let Online je nyní tak snadné!

POPIS


Známá americká umělkyně, v letech 1960–1964 první přítelkyně Boba Dylana, mající silný vliv na jeho hudbu během tohoto období, popisuje ve své knize nelehké dětství v 50. letech minulého století, čas strávený s Dylanem a dalšími osobnostmi folkové hudby v bohémské čtvrti Greenwich Village, jakož i zrod klubové scény, Dylanův umělecký kvas té doby, peripetie vzniku mnohých jeho světově známých písní, vzniku a natáčení alba proslaveného mimo jiné fotografií začínajícího písničkáře a jeho tehdejší dívky. Kniha je základním příspěvkem k poznání základů dějin amerického folkového hnutí, u jehož vzniku figurují vedle nejslavnějšího Dylana i Dave Van Ronk, Joan Baezová, Ian a Sylvia Tysonovi a další. Je doplněna jmenným a názvovým rejstříkem, jakož i bohatou fotografickou přílohou.


...merická umělkyně, v letech 1960-1964 první přítelkyně Boba Dylana, mající silný vliv na jeho hudbu během tohoto období, popisuje ve své knize nelehké dětství v 50 ... Soč - absolventi.gymcheb.cz ... . letech minulého století, čas strávený s Dylanem a dalšími osobnostmi folkové hudby v bohémské čtvrti Greenwich Village, jakož i zrod klubové scény, Dylanův umělecký kvas té doby,... Nespoutaný čas - Vzpomínky na Greenwich Village 60. let - Rotolo Suze - Známá americká umělkyně, v letech 196-1964 první přítelkyně Boba Dylana, mající silný vliv na jeho hudbu během tohoto období, popisuje ve své ... Knihkupectví Horová, Palackého 26, Náchod (2020) ... . let - Rotolo Suze - Známá americká umělkyně, v letech 196-1964 první přítelkyně Boba Dylana, mající silný vliv na jeho hudbu během tohoto období, popisuje ve své knize nelehké dětství v 50. letech m Nespoutaný čas. Vzpomínka na Greenwich Village šedesátých let - Suze Rotolo . Kniha je základním příspěvkem k poznání základů dějin amerického folkového hnutí, u jehož vzniku figurují vedle nejslavnějšího Dylana i Dave Van Ronk, Joan Baezová, Ian a Sylvia T...SOUVISEJÍCÍ KNIHY