Jak bacit bacila?

Jak bacit bacila? - Daniela Krolupperová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Krolupperová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak bacit bacila?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak bacit bacila? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Krolupperová. Číst Jak bacit bacila? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když tě pálí v krku nebo bolí ucho, znamená to, že se do tvého těla dostaly zlomyslné mrňavé potvůrky, které tam chtějí řádit a zadělat na pořádnou chorobu. Naštěstí ale máme v těle stejně miniaturní pomocníky, kteří svádí s bacily a viry lítý boj o naše zdraví. Co všechno se v tu chvíli v těle děje, jak spolu takzvaní dobroníčci a zlostníčci bojují a co můžeme udělat pro to, aby to dobře dopadlo, se dozví děti ve vtipném a napínavém vyprávění známé české autorky knih pro děti. Určeno dětem od 7 let.


...it bacila - upoutávka ke knize otula71. Loading ... Jak bacit bacila? - Daniela Krolupperová | Knihy Dobrovský ... ... Unsubscribe from otula71? ... Petr Skoumal - Jak se loví gorila - Duration: 0:57. SUPRAPHON 100,825 views. 0:57. Jak bacit bacila? Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Jakub Kohák čte pro potěšení dětí i ... Kompletní nabídka ostatní | Jak bacit bacila ... ... . ... Jakub Kohák čte pro potěšení dětí i dospělých v nelehké virové situaci několik kapitol z knihy Jak bacit bacila. Napsala Daniela Krolupperová. Vydalo nakladatelství Pikola (Euromedia ... Bacil Emil a chřipka MEDI...SOUVISEJÍCÍ KNIHY