Manolito a Blbeček

Manolito a Blbeček - Elvira Lindo | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Elvira Lindo
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Manolito a Blbeček.pdf


Chcete si knihu přečíst?Manolito a Blbeček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elvira Lindo. Číst Manolito a Blbeček Online je nyní tak snadné!

POPIS


Taky tvému mladšímu sourozenci všechno projde? Taky mu rodiče všechno koupí? Máš pocit, že ty to vždycky slízneš za oba a on se ti pak akorát směje? Ani nevíš, jak ti rozumím. Jmenuju se Manolito Brejloun a tahle knížka je přesně o tomhle. O tom, jaký to je mít mladšího bráchu. I když... někdy to není zas tak špatný... občas je s ním velká legrace. Vlastně ani nevím, co bych bez něj dělal. Byla by to asi pěkná nuda. Doufám, že se ti naše společná dobrodružství zalíbí a budeš se bavit stejně dobře jako my.


... a blbeček - Elvira Lindo Knihy Dobrovský ... Manolito a Blbeček - Lovci Perel ... ... Jmenuju se Manolito Brejloun a tahle knížka je přesně o tomhle. O tom, jaký to je mít mladšího bráchu. I když... někdy to není ... Kniha: Manolito a Blbeček - Elvira Lindo. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Tentokrát se děj točí kolem Manoli ... Manolito Brejloun 6 - Manolito a Blbeček - Elvira Lindo ... ... . ... Tentokrát se děj točí kolem Manolitova mladšího bratra zvaného Blbeček. Vztahy mezi sourozenci mají často jeden scénář: mladší je rozmazlován, vše je mu dovoleno, projdou mu jakékoli lumpárny a ten starší jen všechno "odskáče". Všechny informace o produktu Kniha Manolito a Blbeček - Elvira Lindo, porovnání cen z inter...SOUVISEJÍCÍ KNIHY