Žena bez minulosti

Žena bez minulosti - Dominic Nolan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dominic Nolan
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žena bez minulosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žena bez minulosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dominic Nolan. Číst Žena bez minulosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Detektiv Abigail Boonová se probere vedle mrtvé dívky a nepamatuje si vůbec nic. Po čtyřech dnech ji najdou zmatenou. Trpí amnézií a její muž a syn jsou jí cizí. Zcela ztracená ve svém vlastním životě si uvědomí, že se potřebuje vrátit k případu, při jehož vyšetřování přišla o paměť: zmizení mladičké Sáry Stillové. Navzdory námitkám své rodiny i policie bezhlavě sleduje stopu až na okraj lidské krutosti. I kdyby se jí podařilo Sáru najít, bude ještě někdy stejná jako dřív?


...bez minulosti Dominic Nolan Nakladatel: Ikar 2019 Kniha Žena bez minulosti Přidat komentář ... Kniha Žena bez minulosti | kníhkupectvo Literama.sk ... . ivana1924. 19. dubna. Napínavý to jo, jen.....trošku zdlouhavý, ... ten konec takovej otevřenej zůstal, možná pokračování ....jako oddechovku to beru. ... Žena bez minulosti Detektiv Abigail Boonová se probere vedle mrtvé dívky a nepamatuje si vůbec nic. Po čtyřech dnech ji najdou zmatenou. Trpí amnézií a její muž a syn jsou jí cizí. Zcela ztracená ve svém vlastním život ... Muž bez minulosti - Tim Weaver | Knihy Dobrovský ... . Trpí amnézií a její muž a syn jsou jí cizí. Zcela ztracená ve svém vlastním životě si uvědomí, že se potřebuje vrátit k případu, při jehož vyšetřování přišla o paměť ... Žena bez minulosti Autor: Nolan, Dominic Nakladatel: Ikar EAN: 9788024940496 ISBN: 978-80-2...SOUVISEJÍCÍ KNIHY