Má láska je kurva

Má láska je kurva - Ota Kars | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ota Kars
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Má láska je kurva.pdf


Chcete si knihu přečíst?Má láska je kurva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ota Kars. Číst Má láska je kurva Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sbírka básní Oty Karse, se skládá z pěti kratších oddílů (Ro_zmlácená krajina, Má láska je kurva, Jardins, Cesta z Čech a Milenci noci), z nichž každý obsahuje několik básní, doplněných o autorovy lakoniky. Básnický samolepkový soubor lakonika (lakonika, laskonky a epitafy) byl řadu let vylepován na veřejných a restauračních záchodcích. Básně Oty Karse se vyznačují střídáním pravidelného i občasného rýmu s důrazem na rytmus textu. Tématicky tvoří uzavřený okruh od autorových vzpomínek odvíjejících se od dětství, přes životní lásky, autorovo pátrání po jeho židovském původu, návštěvu Španělska až po závěrečné vyznání se jeho vztahu k milované Letné.


...ka je kurva. autistická poezie Ota Kars ... Ma laska je kurva | Sleviste.cz ... . výběr z připravované sbírky pro Vítka . IMUNITA Nemoci Zápaly. přehrne. šílenství. Ale furt pálí. nezletilý nezákonný. krvavý zápal. blan panenských „Vím přeci už dost vo životě a vo ženských." Hlasy nedočkavého zla. ti říkají „Začni co nejdřív." Na ... Our new desktop experience was built to be your music destination. Listen to official albums & more. Říkala ti svět je zlej, láska je K ... laska je kurva - YouTube ... . Říkala ti svět je zlej, láska je Kurva tak se měj, Jen mrtvý holky věrný jsou a hlupáci jim duvěřujou! Řekls jí teď budeš Ďáblova nevěsta, potom s jí poslední s bohem dal! Má láska je kurva Autor: Kars, Ota Nakladat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY