Pro nejmenší – Chlapečci se samolepkami

Pro nejmenší – Chlapečci se samolepkami - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Pro nejmenší – Chlapečci se samolepkami.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pro nejmenší – Chlapečci se samolepkami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Pro nejmenší – Chlapečci se samolepkami Online je nyní tak snadné!

POPIS


S čím si chlapeček rád hraje? Podívej se na předlohu, domaluj obrázek a dotvoř jej samolepkami. Co se během závodu ztratilo z auta? Vybarvi auto podle předlohy a dolep samolepky ztracených předmětu. Co chybí na obrázku s vrtulníkem? Vybarvi vrtulník podle předlohy, najdi a dotvoř obrázek samolepkami, které chybějí. Proč jsou tyhle mašinky různé? A co té vpravo chybí? Nalep samolepky na správná místa a vybarvi mašinku podle předlohy. Tyto a ještě další úkoly najdete v této knížce, která je určena pro nejmenší děti od 2 do 3 let. Hravou formou si zde procvičí ruku při domalování a ještě zjistí svou šikovnost a postřeh při plnění jednoduchých úkolu a při výběru a nalepování samolepek.


...te z novinek a bestsellerů kategorie Knihy se samolepkami pro děti ... Pro nejmensi barvy se samolepkami levně | Mobilmania zboží ... . Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. Prohlédněte si aktuální nabídku Pro nejmenší - Chlapečci se samolepkami. Pro nejmenší - Chlapečci se samolepkami. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha Skladem u dodavatele Doručen í ZDARMA od 899 Kč ... Kupte knihu Pro nejmenší Chlapečci (neuvedený autor) s 30 % slevou za 41 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, ne ... Pro nejmenší Chlapečci / Nejlevnější knihy ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Všechny informace o produktu Kniha Pro nejmenší - chlapečci, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pro nejmenší - chla...SOUVISEJÍCÍ KNIHY