Dokud jsme mladí

Dokud jsme mladí - Michaela Kalivodová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michaela Kalivodová
DIMENZE
4,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Dokud jsme mladí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dokud jsme mladí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Kalivodová. Číst Dokud jsme mladí Online je nyní tak snadné!

POPIS


*Gaudeamus igitur, iuvenes dum sumus*, zazní v knížce studentská hymna. Útrapy dětství a mládí ale mohou mít tolik podob a ve svých maskách se tak rády vrací, aby potrápily zas a znovu. Není nakonec jistější spolehnout se na to, že klid a štěstí přijde až s dospělostí? Nebo to i v době osobní zralosti bude zase ta stejně smutná písnička? Anebo jsme jen přehnaně pesimističtí? A stačí si pro společný život najít někoho, s kým si rozumíme, nebo je třeba k sobě pasovat, jak zpívá kapela Mandrage, jako šrouby a matice?


...d jsme mladí 2020; Kniha Dokud jsme mladí je v ... Spořme, dokud jsme mladí - Měšec.cz ... . Přečtených: 1x: Chystám se číst: 3x: Nápověda - Podmínky užit ... Dokud jsme mladí Autor: Kalivodová, Michaela Nakladatel: Štengl Petr EAN: 9788087563786 ISBN: 978-80-87563-78-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 108 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Dokud jsme mladí - Michaela Kalivodová *Gaudeamus igitur, iuvenes dum sumus*, zazní v knížce studentská hymna. Útrapy dětství a mládí ale mohou mít tol ... Dokud jsme mladí - Michaela Kašičková | Databáze knih ... . Útrapy dětství a mládí ale mohou mít tolik podob a ve svých maskách se tak rády vrací, aby potrápily zas a znovu. Když jsme se konečně dostali od toho pultu a chystali jsme se vodejít, zavolala na nás ta pokladní a mávala na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY