Hugo a jeho psí kousky

Hugo a jeho psí kousky - Jindřiška Kratschmarová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jindřiška Kratschmarová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hugo a jeho psí kousky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hugo a jeho psí kousky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindřiška Kratschmarová. Číst Hugo a jeho psí kousky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nedaleko zámku Sychrov v malé vesničce žije u pekaře Housky a jeho ženy pejsek Hugo. Nemá žádné kamarády, a tak chodí ve volném čase na zámecké nádvoří za turisty. Brzo se však má všechno změnit. Hugo potká Artura, pejska z útulku, kterého si k sobě vzal zámecký zahradník pan Chleborád. Pejskové se skamarádí a Hugovi začne úplně nový život. Společně s Arturem provedou pár rošťáren a ledasjaký dobrý úmysl se zvrtne ve velkou pohromu. Vše nakonec vždy dobře dopadne a pejskové se s radostí pustí do dalšího dobrodružství. Určeno dětem od 7 let.


...jeho psí kousky. Nedaleko Sychrovského zámku ... Adam a jeho zeny | Sleviste.cz ... . v malé vesničce žije u pekaře Moučky a jeho ženy pejsek Hugo. Přes den pomáhá v krámku. a odpoledne chodí za turisty. do zámeckých zahrad. Jeho život se však náhle změnil. Objevil se Artur, pejsek zámeckého zahradníka pana Chleboráda. Hugo a jeho psí kousky Autor: Kratschmarová, Jindřiška Nakladatel: Thovt EAN: 9788087469439 ISBN: 978-80-87469-43-9 Ilustrace: Sýkorová Blechová, Světlana Popis: 1× kniha, vázaná, 58 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Počet stran: 54, Cena: 157 Kč, Ro ... Kniha roku | Radní Libereckého kraje ... . vydání) Počet stran: 54, Cena: 157 Kč, Rok vydání: 2020, Nakladatelství: Thovt, Nedaleko zámku Sychrov v malé vesničce žije u pekaře Housky a jeho ženy pejsek Hugo. Nemá žádné kamarády, a tak chodí ve volném čase na ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY