Lebky - Kronika Netesaného trůnu

Lebky - Kronika Netesaného trůnu - Brian Staveley | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Brian Staveley
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lebky - Kronika Netesaného trůnu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lebky - Kronika Netesaného trůnu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brian Staveley. Číst Lebky - Kronika Netesaného trůnu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pyrre nemá ráda, když se jí říká Lebka. To slovo nevystihuje krásu její oddanosti Ananshaelovi, bohu smrti. Navíc není nájemný vrah, jak se o Ananshaelových služebnících často tvrdí, nýbrž kněžka. Přesněji řečeno bude, pokud obstojí u závěrečné zkoušky. Problém není v zabíjení – Pyrre strávila celý život tím, že trénovala umění smrti. Problém je láska. Pyrre má čtrnáct dní na to, aby zabila sedm lidí podle prastaré písně, a jedním z těch lidí musí být její opravdová láska. Jenže ona se dosud nikdy nezamilovala, a jestli selže, bude odevzdána svému bohu. Smrti se možná nebojí, ale selhání ano. A tak jí nezbývá, než se vrátit do svého rodného města – města na pokraji revoluce, kde ve stínech číhají zapomenutí staří bohové a žádají si krev – k minulosti, kterou zavrhla, v naději, že tu najde lásku… a ukončí ji ostřím svého nože.


...Netesaného trůnu: Žánr: ... Lebky nejsou oproti trilogii tak epicke, o to vice se ale soustredeni na vybudovani atmosfery prelidneneho mesta (a jeho historie, diktatury, spaloven) a ricni delty obyvane vsemoznou jedovatou haveti ... Staveley, Brian : Kronika netesaného trůnu ... . Telo na tele, orientalni prichut, vzduch nasakly vlhkosti, prastara bozstva, divoke kulty, hadi, pavouci ... Kronika Netesaného trůnu - Lebky (1 x) Novinka. Brian Staveley si získal srdce čtenářů svou trilogií Kronika Netesaného trůnu. Nyní nás nechává pohlédnout hlouběji do temných vod minulosti, abychom prožili příběh Pyrre, příslušnice řádu Lebek, kněžky boha smrti. Výrobce Staveley Brian ... Lebky - Kronika Netesaného trůnu. Přidat rece ... Kronika Netesaného trůnu - Lebky - Fantasy | Pipkin.cz ... . Nyní nás nechává pohlédnout hlouběji do temných vod minulosti, abychom prožili příběh Pyrre, příslušnice řádu Lebek, kněžky boha smrti. Výrobce Staveley Brian ... Lebky - Kronika Netesaného trůnu. Přidat recenzi Recenze v médiíc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY