Olomoucký orloj / Historie v obrazech a faktech

Olomoucký orloj / Historie v obrazech a faktech - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Olomoucký orloj / Historie v obrazech a faktech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Olomoucký orloj / Historie v obrazech a faktech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Olomoucký orloj / Historie v obrazech a faktech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je dosud nejúplnějším a nejpřesnějším pojednáním otéto unikátní technické a umělecké památce, která odměřuje čas generacím Olomoučanů již více než pět století. Vznikla při příležitosti výstavy Olomoucký orloj / 500 let od první písemné zmínky. Prezentuje veškeré umělecké (sochařská a malířská výzdoba, hudba) a technické (mechanismus, číselníky a ukazatele, kalendária) součásti tohoto unikátního díla nejen prostřednictvím fundovaného textu, ale též na více než stovce fotografií trojrozměrných předmětů ze sbírek Vlastivědného muzea v Olomouci, cenných historických pramenů z fondů Státního okresního archivu v Olomouci i malířskýchnávrhů a realizací z dílen významných umělců, které ve svých sbírkách schraňuje především Muzeum umění Olomouc.


...ký orloj / Historie v obrazech a faktech Autor: kol ... PDF Informační Centrum Olomouc ... . Nakladatel: Vlastivědné muzeum v Olomouci EAN: 9788085037968 ISBN: 978-80-85037-96-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 104 stran, česky Rozměry: 21 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Olomoucký orloj / Historie v obrazech a faktech. ... Vznikla při příležitosti výstavy Olomoucký orloj / 500 let od první písemné zmínky. Prezentuje veškeré umělecké (sochařská a malířská výzdoba, hudba) a technické (mechanismus, číselníky a ukazatele, kalendária) součásti tohoto unikátního díla nejen ... Olomoucký orloj / Historie v obrazech a faktech ... Rožmberské kroniky | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Olomoucký orloj / Historie v obrazech a faktech kniha od: kolektiv autor ... Vznikla při příležitosti výstavy Olomoucký orloj / 500 let od první písemné zmínky. P...SOUVISEJÍCÍ KNIHY