Záchranáři a jejich vybavení

Záchranáři a jejich vybavení - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Záchranáři a jejich vybavení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Záchranáři a jejich vybavení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Záchranáři a jejich vybavení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chtěl by váš nejmenší řídit policejní auto? Chtěl by se stát pilotem vrtulníku? Fascinuje ho být hasičem nebo lékařem jezdícím sanitkou? V této knížce najde každý malý záchranář 9 malých leporel s mnoha nezbytnými informacemi, bez kterých se neobejde. Stačí si jen s rodiči knížečky prohlédnout a poslechnout si jednoduše podaná a srozumitelná fakta o tom, jak se jednotlivé záchranářské stroje jmenují a kde, jak a při jakých příležitostech vlastně zasahují. Na závěr prohlížení stačí všechna leporela obrátit, a vznikne tak jednoduché puzzle. Na zadní straně každého leporela totiž najdete část obrázku. Podaří se vám podle předlohy složit hasičské auto? Pokud ano a složíte je správně přímo do krabičky, máte rovnou i uklizeno. Stačí jen zaklapnout víko a vrátit knížku do knihovny. Rozměr 1 leporela (60x60x10mm), každé rozsah 10 str.


...ny informace o produktu Kniha Záchranáři a jejich vybavení, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Záchranáři a jejich vybavení ... Pozor, znovu změna! Nůžky v povinné výbavě autolékárničky ... ... . Název: Záchranáři a jejich vybavení. Autor: Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Leporela, knížky s puzzle, omyvatelné; ISBN: 978-80-256-1638-3. EAN: 9788025616383. Objednací kód:- Kniha: Záchranáři a jejich vybavení Soubor drobných leporel, která představují jednotlivé záchranářské stroje pozemní, vodní i letecké. Tato drobná leporela se dají použít i jako puzlle ke složení obrázku. Záchranáři a jejich vybavení je taková krabička, která po otevření obsah ... Záchranáři a jejich vybavení - SEVT.cz ... . Tato drobná leporela se dají použít i jako puzlle ke složení obrázku. Záchranáři a jejich vybavení je taková krabička, která po otevření obsahuje devět malinkých leporel, ve kterých děti najdou představeny nejrůznější záchranáře v akci ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY