Komiksová učebnice komiksu: Od prvních nápadů po komiksovou knihu

Komiksová učebnice komiksu: Od prvních nápadů po komiksovou knihu - Toy_Box | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Toy_Box
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Komiksová učebnice komiksu: Od prvních nápadů po komiksovou knihu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Komiksová učebnice komiksu: Od prvních nápadů po komiksovou knihu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Toy_Box. Číst Komiksová učebnice komiksu: Od prvních nápadů po komiksovou knihu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Punk a disciplína. V tvorbě žádného jiného českého autora či autorky komiksů se tak přirozeně neprolínají tyto dva póly jako u Toy_Box. Inspirovaná graffiti a street artem, poučená DIY estetikou techno scény stejně jako znalostí literární, filmové i umělecké historie se prakticky okamžitě stala klíčovou osobností komiksu nového tisíciletí.Oceňovaná tvůrkyně nyní přichází s neotřelou učebnicí určenou všem zájemcům o toto úžasné médium bez ohledu na věk, odbornost či zkušenosti. Na základě vlastní práce tvůrčích workshopů, které řadu let s velkým úspěchem vede, připravila vizuálně omračující publikaci. V ní odpovídá na řadu otázek, od těch týkajících se volby kresebného stylu přes rozvíjení příběhu až třeba po to, jak si najít na tvorbu čas. Její kniha není pouhou příručkou, je to zároveň originální komiksový autoportrét.


...á učebnice komiksu je ale mezi řádky také průřez kariérou jedné z nejosobitějších domácích výtvarnic ... Komiksy a knihy - TOY_BOX ... . Autorky, která ví, jak se zabydlet ve snech, a přitom svým dílem i každou větou potvrzuje, že zároveň nežije někde na obláčku. Vždy je přítomná tady a teď, nohama pevně na zemi. Kniha: Komiksová učebnice komiksu -- Od prvních nápadů po komiksovou knihu - Toy_Box. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše pr ... Komiksová učebnice komiksu - Toy Box od 332 Kč - Heureka.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Komiksová učebnice komiksu ... Všechny informace o produktu Kniha Komiksová učebnice komiksu - Toy Box, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Komiksová učebnice komiksu - Toy Box. .....SOUVISEJÍCÍ KNIHY