Radek Lampa architekt

Radek Lampa architekt - Radek Lampa | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Radek Lampa
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Radek Lampa architekt.pdf


Chcete si knihu přečíst?Radek Lampa architekt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Lampa. Číst Radek Lampa architekt Online je nyní tak snadné!

POPIS


Radek Lampa patří k výrazným představitelům současné střední generace českých architektů. Výpravnou monografii, přinášející výběr jeho dosavadních prací, doprovází desítky fotografií hotových realizací, vizualizace budoucích projektů, pracovní skici a také nevšední autorský text, ve kterém sám architekt komentuje svoje životní zkušenosti, proces vzniku konkrétních staveb, rozvíjí své sny a vize a také uvažuje nad vztahem mezi tvůrcem stavby a jejím uživatelem. Poodhaluje tím mnohdy skryté zákulisí práce architekta jako profese, která je často plná slepých uliček, nesnází a problémů, ale i čisté radosti z navrhování a ze vzniku něčeho nového. Publikace, kterou ocení nejen odborná veřejnost a zájemci o architekturu, ale i studenti architektury a začínající architekti, obsahuje též texty Lampových spolupracovníků a mentorů – Jána Stempela, Ladislava Lábuse, Jana Mackoviče a rozhovor s Josefem Pleskotem, s jehož AP atelierem byl architekt Lampa v počátku své kariéry úzce spjat.


... čeština; english; projects; about us; contact; english ... Vyhořelá francouzská památka ještě není připravena na ... ... . čeština; english; projects; about us; contact Radek Lampa, hlavní architekt projektu Hub Praha, představuje svůj tým a koncepci prostoru, který se právě staví. FOR ENGLISH SUBTITLES CLICK "CC" (LOWER RIGHT ) Radek Lampa patří k výrazným představitelům současné střední generace českých architektů. Výpravnou monografii, přinášející výběr jeho dosavadních prací, doprovází desítky fotografií hotových realizací, vizualizace budoucích projektů, pracovní skici a také nevšední autorský text, ve kterém sám architekt komentuje svoje životní zkušenosti, proces... Radek Lampa patří k výrazným představitelům sou ... RA15 - Architektonická projekční a konzultační kancelář ... ... Radek Lampa patří k výrazným představitelům současné střední generace českých architektů. Výpravnou monografii, přinášející výběr jeho dosavadních prací, doprovází desítky fotografií hotových realizací, vizualizace budoucích projektů, pracovní skici a také nevšední auto...SOUVISEJÍCÍ KNIHY