Střapatice: aneb honba za zlatým prasátkem

Střapatice: aneb honba za zlatým prasátkem - Paul Lang | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Paul Lang
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Střapatice: aneb honba za zlatým prasátkem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Střapatice: aneb honba za zlatým prasátkem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Lang. Číst Střapatice: aneb honba za zlatým prasátkem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo má na svědomí celé to zamotané dobrodružstvímalé Střapatice, která se ztratila svým rodičům? Svérázný dědek s hučkou, v podstatě dobrák od kosti, který se jí ujal, aby jí poskytl základy správné výchovy?Nebo snad kouzelné zlaté prasátko, z něhožse pořád sypou penízky a nikdy nepřestanou? Jak je známo, bohatství jako z udělání přitahuje podezřelé existence, které člověka nenechají na pokoji. A tak jsou stoletý stařík se Střapaticí v jednom kuse v nějakém větším nebo menším průšvihu. A stále na útěku. Nová pohádková knížka Paula Langa je plná černobílých i barevných ilustrací Václava Kabáta potěší a pobaví a kromě dobrého konce přinese i poučení pro toho, kdo si ještě myslí, že v lidském životě není nad zlato.


...l: aneb honba za zlatým prasátkem Kdo má na svědomí celé to zamotané dobrodružství malé Střapatice, která se ztratila svým rodičům? Svérázný dědek s hučkou, v podstatě dobrák od kosti, který se jí ujal, aby jí ... Kajsa Nebojsa | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Střapatice: aneb honba za zlatým prasátkem Paul Lang Nakladatel: Srdce Evropy s.r.o. 2019 Střapatice: aneb honba za zlatým prasátkem (978-80-88320-22-7) Kniha - autor Paul Lang, 146 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Kdo má na svědomí celé to zamotané dobrodružství malé Střapatice, která se ztratila svým rodičům? Kniha Střapatice: aneb honba za zlatým prasátkem na www.alza.cz. Veškeré informace o pr ... Strapatice aneb honba za zlatym prasatkem | Sleviste.cz ... .alza.cz. Veškeré informace o pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY