Rekviem za tři české krále: Poslední dny a hodiny Václava IV., Rudolfa II., Ferdinanda V.

Rekviem za tři české krále: Poslední dny a hodiny Václava IV., Rudolfa II., Ferdinanda V. - Václav Junek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Junek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rekviem za tři české krále: Poslední dny a hodiny Václava IV., Rudolfa II., Ferdinanda V..pdf


Chcete si knihu přečíst?Rekviem za tři české krále: Poslední dny a hodiny Václava IV., Rudolfa II., Ferdinanda V. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Junek. Číst Rekviem za tři české krále: Poslední dny a hodiny Václava IV., Rudolfa II., Ferdinanda V. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Historický triptych Václava Junka Rekviem za tři krále pojednává ve třech samostatných kapitolách o třech pozoruhodných a přesto tragických králích na českém trůnu. Jednotlivé kapitoly jsou věnovány Václavu IV., poslednímu českému králi s přemyslovskou krví, Rudolfu II. Habsburskému, velkodušnému sběrateli umění, který neuměl vládnout, a také Ferdinandovi V., poslednímu Habsburkovi, který si nasadil na hlavu korunu českých králů. Kniha je rozdělena do tří částí a doplněná o bohatý doprovod ve tří barevných přílohách.


...y informace o produktu Kniha Rekviem za tři krále - Polední dny a hodiny Václava IV ... Krajané v USA a druhá světová válka. Studie na pozadí ... ... ., Rudolfa II. a Ferdinanda V. - Junek Václav, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Rekviem za tři krále - Polední dny a hodiny Václava IV., Rudolfa II. a Ferdinanda V. - Junek Václav. Rekviem za tři české krále: Poslední dny a hodiny Václava IV., Rudolfa II., Ferdinanda V. Václav Junek Nakladatel: Olympia 2017 Název: Rekviem za tři krále - Polední dny a hodiny Václava IV., Rudolfa II. a Ferdinanda V. Autor: Václav Junek. Titul je zařazen do žánrů: Lit ... Rekviem za tři české krále - poslední dny a hodiny Václava ... ... ., Rudolfa II. a Ferdinanda V. Autor: Václav Junek. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Dějiny; ISBN: 978-80-7376-492-. EAN: 9788073764920. Objednací kód: NP305337 Rekviem z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY