Zahradničení

Zahradničení - Šimon Brejcha, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Šimon Brejcha,
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahradničení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zahradničení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Šimon Brejcha,. Číst Zahradničení Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Šimon Brejcha není zahradník ani pěstitel, není ani ekolog, nemá doma zahrádku, ani pole brambor. Šimon Brejcha je grafik, umělec ironický a vážný zároveň, na zahradě má ateliér a v něm pomyslnou zahradu obrazových struktur. „Rýčem“ Šimona Brejchy je otisk přírodní struktury – nalezené, odlité, mnohovrstevnaté. Jeho grafiky jsou dlouhodobě spjaty s přírodními fragmenty, znaky a asociacemi. Ve svých monumentálních tiscích spojuje přírodní svět s artificiálním světem, jeho uzpůsobováním, proměnami a mutacemi. Otisk je právě ten ideální prostředek, který obojí může propojovat v mnoha významech.Zahradničení Šimona Brejchy je výstavou jeho současné velkoformátové grafiky odkazující k přírodním elementům a procesům, které je možné odvodit a odpozorovat na „kultivovaném pozemku pro pěstování rostlin“. Zahradničení odkazuje k tolik diskutovanému tématu přírody, není ale angažované, dotýká se přírodních struktur poeticky, esteticky i temně zdrcujícím způsobem. Znaky přírodních skladeb a jevů inspirované zahradou, rostlinnými i živočišnými strukturami vrůstají do našeho podvědomí jako archetypy plodů (plození), škůdců (zmaru) nebo pomyslného ráje.“ ( Eva Bendová )


... 5. 2020 - Prozkoumejte nástěnku Zahrady uživatele jaroslavzahrdka, kterou na Pinterestu sleduje 495 lidí ... Zahradničení pro začátečníky - stručný návod ... . Podívejte se na další nápady na téma Zahradničení, Rostliny a Zeleninová zahrada. Zahradničení pro začátečníky: Příprava záhonů pro jarní výsev. 01. 04. 2014 | Doba čtení 5 minut. Kvalitní půda je základ úspěchu, ať už se rozhodneme pěstovat cokoli. Úrodná vrstva, která se tvořila miliony let, umožňuje rostlinám růst, kvést a plodit. Vyplatí se o ni dobře pečovat. Postavy nosí oblečení, žijí v domech, řídí auta, ale stále si za ... Zahradničení pro začátečníky: Příprava záhonů pro jarní ... ... . Vyplatí se o ni dobře pečovat. Postavy nosí oblečení, žijí v domech, řídí auta, ale stále si zachovávají některé charakteristické vlastnosti zvířat, jež představují. Peppa a její rodina během rozhovoru ... Jedlá Zahrada Ekologické Zahradničení Projekty Zeleninových Zahrad Zeleninové Zahrady Zahradní Design Pěstování...SOUVISEJÍCÍ KNIHY