Osianův cestovní kotlík: aneb s Kelty nejsou žerty

Osianův cestovní kotlík: aneb s Kelty nejsou žerty - Světlana Glaserová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Světlana Glaserová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Osianův cestovní kotlík: aneb s Kelty nejsou žerty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Osianův cestovní kotlík: aneb s Kelty nejsou žerty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Světlana Glaserová. Číst Osianův cestovní kotlík: aneb s Kelty nejsou žerty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Strhující fantasy příběh z ČechHonzík nosí hodinky s Harry Potterem, má rád fantasy a encyklopedie. Ale do té doby, než navštíví keltský skanzen, ho nenapadne, že se sám stane hrdinou úžasného příběhu. Vypraví se s Osiánovým cestovním kotlíkem do tajemné země Keltů a tam pomůže svému praprapraprapředkovi. A mezitím mimochodem odhalí, kdo byl doopravdy Smolíček pacholíček. A jak se bude líbit keltskému chlapci Aedánovi v naší době? Neumí si sice poradit s řadou věcí, třeba s příborem, ale kamarádi z Honzíkovy party jsou tu pro něj.


...v cestovní kotlík aneb s Kelty nejsou žerty je vlastně taková moderní pohádka pro děti a kromě toho, že se inspirovala v pohádce o Smolíčkovy, si zachovala ještě jeden typický rys a to vyprávění v er-formě ... Arada.cz | Osianův cestovní kotlík ... . Za začátku knihy se příběh točí jen kolem Honzíka, ale později se příběh rozděluje mezi Honzíka a ... Kniha Osiánův cestovní kotlík aneb S Kelty nejsou žerty Přidat komentář. katy238. 3 04. května. Pohádkové vyprávění o podzimních prázdninách, malém klukovi, který už není přece vůbec malý, umluveném trpaslíkovi a ztraceném kotlíku, malé i velké čtenáře zavede do dob již ... Osianův cestovní kotlík: aneb s Kelty nejsou žerty ... . katy238. 3 04. května. Pohádkové vyprávění o podzimních prázdninách, malém klukovi, který už není přece vůbec malý, umluveném trpaslíkovi a ztraceném kotlíku, malé i velké čtenáře zavede do dob již dávno minulých v dobrodružství ... Osianův cestovní kotlík aneb s Kelty nejsou žerty. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY