Tucet vzlyků: Dvanáct překladů a parafrází

Tucet vzlyků: Dvanáct překladů a parafrází - Ivan Petlan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Petlan
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Tucet vzlyků: Dvanáct překladů a parafrází.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tucet vzlyků: Dvanáct překladů a parafrází ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Petlan. Číst Tucet vzlyků: Dvanáct překladů a parafrází Online je nyní tak snadné!

POPIS


V březnu roku 1997 vydalo sdružení Weles útlou knížečku Nářky Georga Heyma, překlady a parafráze básně Seufzer tohoto německého expresionisty. Sbírka byla předložena jako pocta básníku a překladateli Ludvíku Kunderovi u příležitosti jeho 77. narozenin. Podílelo se na ní devět autorů, desátým, resp. prvním překladatelem byl pak Ludvík Kundera sám. K devadesátinám Ludvíka Kundery se o totéž pokusil Ivan Petlan jako osamělý bojovník, s týmž zadáním, výzvou i motivací: Pane Ludvíku, tisknu ruku! Po dalších 7 letech se tyto překlady dočkaly knižní podoby ve zdařilé grafické úpravě Václava Houfa.


...překladů a parafrází básní sepsaných jako pocta k devadesátinám básníka a překladatele Ludvíka Kundery ... DOC media1.nolimit.cz ... . Ve zdařilé grafické úpravě Václava Houfa. Tucet vzlyků - Dvanáct překladů a parafrází - Dvanáct překladů a parafrází - Ivan Petlan . V březnu roku 1997 vydalo sdružení Weles útlou knížečku Nářky Georga Heyma, překlady a parafráze básně Seufzer tohoto německého expresionisty. Tucet vzlyků - Ivan Petlan . V březnu roku 1997 vydalo sdružení Weles útlou knížečku Nářky Georga Heyma ... Překlady levně, cena 121 Kč | Srovnání cen zboží ... . Tucet vzlyků - Ivan Petlan . V březnu roku 1997 vydalo sdružení Weles útlou knížečku Nářky Georga Heyma, překlady a parafráze básně Seufzer tohoto německého expresionisty. Sbírka byla předložena jako pocta básníku a překladateli Ludv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY