Němčina pro začátečníky a samouky: + MP3 ke stažení zdarma

Němčina pro začátečníky a samouky: + MP3 ke stažení zdarma - Štěpánka Pařízková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Štěpánka Pařízková
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Němčina pro začátečníky a samouky: + MP3 ke stažení zdarma.pdf


Chcete si knihu přečíst?Němčina pro začátečníky a samouky: + MP3 ke stažení zdarma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Štěpánka Pařízková. Číst Němčina pro začátečníky a samouky: + MP3 ke stažení zdarma Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato učebnice němčiny s velmi pozvolným tempem výuky vhodná pro studenty s jiným než jazykovým nadáním, Vás dovede přibližně na úroveň B1. Seznámíte se v ní jak s veškerou základní gramatikou, tak slovní zásobou a s nejčastějšími konverzačními tématy. Součástí této publikace jsou i nahrávky textů, cvičení a slovíček namluvené rodilými mluvčími (v délce 226 minut) ke stažení zdarma, dále získáváte přístup k 250 interaktivním cvičením na procvičování slovní zásoby (přibližně 1 800 slovíček) a gramatických jevů na počítači. Dalších více než 140 on-line cvičení na procvičování slovní zásoby je optimalizováno i pro tablety a mobilní telefony. V zadní části učebnice naleznete slovníček a klíč.


...a na internetu zdarma! Web, na kterém naleznete testy, vysvětlení gramatiky a slovní zásoby, reálie, a mnoho dalšího z oblasti německého jazyka a germanistiky ... Němčina pro začátečníky a samouky: + MP3 ke stažení zdarma ... . Němčina s námi bude snadná! Jste tu poprvé? Otevřete si našeho průvodce webem. Němčina pro samouky ke stažení zdarma. Slovíčka Program pro zlepšování slovní zásoby. 8603x Staženo. 0,51 MB 6. 9. 2012. LINGWA slovní zásoba (Němčina) Výuka a procvičování německých slovíček, vět a frází. 14137x Staženo. 78,65 MB 13. 3. 2013. Landi Němčina - začátečníci. Program je určen pro úroveň od úplných začátečníků až po mírně pokročilé. Dí ... Mein Deutsch - Němčina na internetu zdarma! ... . 14137x Staženo. 78,65 MB 13. 3. 2013. Landi Němčina - začátečníci. Program je určen pro úroveň od úplných začátečníků až po mírně pokročilé. Díky novým funkcím je velice vhodný i při výuce dětí. Landi je často používán celou rodinou a je možno jej nainstalovat na 3 počítače v rámci jedné d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY