Pán návratů: Osudové cykly aneb jak přichází smrt

Pán návratů: Osudové cykly aneb jak přichází smrt - František Kruml | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
František Kruml
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pán návratů: Osudové cykly aneb jak přichází smrt.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pán návratů: Osudové cykly aneb jak přichází smrt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Kruml. Číst Pán návratů: Osudové cykly aneb jak přichází smrt Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na základě sledování cykličnosti času a pozorování opakujících se jevů na obloze, především pak z pozorování babylónských astrologů, vzniklo učení o věčném návratu. Také numerologie zastává představu, že vše se děje rytmech a cyklech. Podobně jako astrologie dělí i numerologie lidský život na různé fáze a předpovídá budoucnost podle návratů. Při předpovídání budoucnosti pracuje kromě jiného také s devítiletými cykly. Určité motivy a situace, vyjádřené číselnými hodnotami osobních roků, se mají opakovat v intervalech devíti let, tedy např. ve věku 9, 18, 27, 36 let. S každým devítiletým cyklem může takový návrat nabývat na intenzitě. To se samozřejmě týká i „smrtících návratů“, opakujících se motivů ohrožení života, umírání a smrti. V první části knihy autor demonstruje fungování devítiletých cyklů na příkladech osudů několika známých a slavných osobností. Ve druhé pak vysvětluje široké historické souvislosti, týkající se astronomie, astrologie, kalendářních systémů, příslušných božstev, způsobů věštění atd.


...vratů: Osudové cykly aneb jak přichází smrt ... Esoterika,okultismus,magie,astrologie,léčitelství ... ... . František Kruml ... Pán návratů Autor: Kruml, František Nakladatel: Volvox Globator EAN: 9788075113818 ISBN: 978-80-7511-381-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 636 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání: ... E-kniha: Pán návratů Osudové cykly -- aneb Jak přichází smrt - František Kruml Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Na základě sledování cykličnosti času a p ... Pán návratů osudové cykly aneb jak přichází smrt ... . Na základě sledování cykličnosti času a pozorování opakujících se jevů na obloze, především pak z pozorování babylónských astrologů, vzniklo učení o věčném návratu. Také numerologie z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY