Pavlíkův svět

Pavlíkův svět - Dita Vořechovská | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dita Vořechovská
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pavlíkův svět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pavlíkův svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dita Vořechovská. Číst Pavlíkův svět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pavlík je šestiletý kluk s hlavou plnou nápadů, které nejraději hned realizuje. Jeho maminka se vydala na cestu sebepoznání, a tak se její názory a pohledy na svět od jeho narození dosti změnily a stále mění. Zasvěcuje synka do tajů různých terapeutických metod, energií a do svého ženského cyklu. Pavlíkův tatínek je vědec a vynálezce. Pavlík se od něj dozvídá, kam až sahá lidské poznání o Vesmíru, těle, fyzice a dalších vymoženostech technické civilizace. Učí se od něj sestavit a opravit téměř cokoliv a k tomu se ještě učí od mámy šít a vyšívat. Má o tři roky mladší sestru Lucinku, se kterou je pro něj často složité najít „společnou řeč“. Sní o přírodě, domku se zahradou a šťastných rodičích, ale také o velkých patentech a vynálezech. Jeho rodiče bydlí každý ve svém bytě a každý se dívají na svět trochu jinýma očima, a tak to může být pro Pavlíka často velmi složité i obohacující zároveň. Naštěstí má svůj vlastní cit a rozum a to mu pomáhá se ve všem vyznat. Pavlíkovy příběhy v knize jsou např. o tom, jak prožíval narození mladší sestry, rozchod rodičů a jaké je bydlení ve dvou domovech. Jak se dokázal vypořádat se zlomenou nohou, smrtí morčátek nebo se přiznat k píchnutým pneumatikám u auta. Jestli chodí rád do školy, jak vyzradil tajemství, jaké jsou jeho sny a mnoho dalšího.


...v svět. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Příběhy velkých i malých měst — Academia ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Pavlíkův svět Pavlík je šestiletý kluk s hlavou plnou nápadů, které nejraději hned realizuje. Jeho maminka se vydala na cestu sebepoznání, a tak se její názory a pohledy na svět od jeho na ... Kniha: Pavlíkův svět - Dita Vořechovská | Knihy.ABZ.cz ... . Jeho maminka se vydala na cestu sebepoznání, a tak se její názory a pohledy na svět od jeho narození dosti změnily a stále mění. Zasvěcuje synka do tajů různých terapeutických metod, energií a do svého ženského cyklu. Pavlík je šestiletý kluk s hlavou plnou nápadů, které nejraději hned realizuje. Jeho maminka se vy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY