Ztracený dopis

Ztracený dopis - Jillian Cantorová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jillian Cantorová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztracený dopis.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ztracený dopis ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jillian Cantorová. Číst Ztracený dopis Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rakousko 1938. Kristoff je mladý učeň židovského mistra, rytce známek. Když během Křišťálové noci jeho učitel zmizí, je Kristoff nucen vytvářet známky pro Němce a současně spolu s milovanou Elenou, temperamentní dcerou svého učitele, a rakouským hnutím odporu rozesílá tajné zprávy a padělá dokumenty. V brutálním válečném chaosu Kristoff musí najít cestu, jak zachránit svou lásku i sebe. Los Angeles, 1989. Katie Nelsonová se rozvádí a dělá si pořádek v domě i v životě. Přitom narazí na sbírku známek svého otce, který trpí Alzheimerovou nemocí a nedávno se musel přestěhovat do domova pro seniory. Katie se rozhodne nechat sbírku ocenit; Benjamin, znalec, kterému ji předloží, v ní najde neobvyklou rakouskou známku z období II. světové války, nalepenou na neotevřeném dopise. Katie a Benjamin se spolu pustí do pátrání po adresátce, při němž odkryjí příběh vášně a tragédií, sahající napříč historickými érami i kontinenty. Romantický, dojemný a poutavý román Ztracený dopis je příběhem lásky, která neumírá.


...racený dopis Přidat komentář. nada3314 ... Povídky z jedné kapsy - Wikipedie ... . 06. května. Knihu jsem si užila, velmi čtivý a poutavý příběh, ale několik maličkostí bych tomu vytkla. ... Český-jazyk.cz - ČÍTANKA: Ztracený dopis (Povídky z jedné kapsy) (Karel Čapek) - "Boženko," děl pan ministr své choti nabíraje si důkladnou dávku salátu, "dnes odpoledne jsem dostal dopis, to tě bude zajímat. Musím to předložit ministerské radě. Kdyby... Ztracený dopis - Jillian Canto ... Odcizený dopis - Wikipedie ... . Kdyby... Ztracený dopis - Jillian Cantorová. Rakousko 1938. Kristoff je mladý učeň židovského mistra, rytce známek. Když během Křišťálové noci jeho učitel... Directed by Zdenek Durdil. With Jan Hartl, Marcela Penázová, Monika Záková, Josef Carda. Stephanie se připravuje na otevření obchodu s dárky v prázdném prostoru n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY