Karak - hra

Karak - hra - Petr Mikša, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Mikša,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Karak - hra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Karak - hra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Mikša,. Číst Karak - hra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Společenská hra Karak je původní česká rodinná hra. Hra má velmi jednoduchá pravidla. Každý hráč se ve hře Karak zhostí role jednoho hrdiny, který vyráží do labyrintu pod hradem Karak. Budete bojovat s nestvůrami a získávat zbraně a poklady. Každý hrdina má dvojici unikátních schopností a jen ten, kdo je dokáže efektivně využít, může pomýšlet na vítězství. Hra Karak obsahuje: 79 destiček katakomb, 6 figurek hrdinů a 5 stojánků, 6 karet hrdinů, 5 desek inventáře, 25 žetonů životů, 1 neprůhledný sáček, 43 žetonů nestvůr, 10 žetonů zamčených truhel, 2 hrací kostky, žeton prokletí, artbook a pravidla.


... dobrodružná desková hra na hrdiny, kde hráči prozkoumávají katakomby hradu Karak ... Karak - Vyhledávání na Heureka.cz ... . V podzemním labyrintu objevují truhly napěchované poklady a zápolí s nestvůrami, které tyto cennosti stráží.Celému podzemí vládne mocný drak.V okamžiku, kdy některý z hrdinů draka porazí, hra končí. Vítězem se stává ten, kdo nasbíral nejvíce pokladů. Strategická rodinná hra vás zavede do temného podzemního labyrintu pod hradem Karak. Připravte se, bude to cesta plná nebezpečí. Čekají na vás tajemné nestvůry i ... Jak se hraje Karak - YouTube ... . Připravte se, bude to cesta plná nebezpečí. Čekají na vás tajemné nestvůry i obrovský a zákeřný drak. Ve chvíli, kdy ho některý z hrdinů přemůže, cesta končí. Ale pozor, vítězem se stane ten, kdo cestou posbíral nejvíce pokladů. Karak je rodinná společenská hra na hrdiny s jednoduchými pravidly. Každý hráč se ujme jednoho z pěti hrdinů a společně s ostatními zkoumá a zároveň bu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY