Nebeské království je jako...

Nebeské království je jako... - Zuzana Lančová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Lančová,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebeské království je jako....pdf


Chcete si knihu přečíst?Nebeské království je jako... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Lančová,. Číst Nebeské království je jako... Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaké je nebeské království? Čemu se podobá? A jak je vidím já a jak Ty? V knize najde malý i velký čtenář šest podobenství, kterými nám Ježíš Kristus načrtl podobu nebeského království. Kniha se snaží v čtenáři probudit dostatečnou vnímavost srdce, bdělost a odvahu pohlédnout do Božího království. Díky citlivým ilustracím a nepřikrášlenému Slovu tak může čtenář nacházet detaily a význam podobenství pro něj samotného.


... království je jako ... - Jaké je nebeské království? Čemu se podobá? A jak je vidím já a jak Ty? V knize najde malý i velký čtenář šest podobenství, kterými nám Ježíš Kristus načrtl podobu nebeského království ... NEBESKÉ KRÁLOVSTVÍ JE JAKO...: Lančovi - Nakladatelství Cesta ... . Kniha se snaží v čtenáři probudit dostatečnou vnímavost srdce, bdělost a odvahu pohlédnout do Božího království. Dětská kniha „Nebeské království je jako..." bude bohatě ilustrovanou knihou, ve které najde čtenář šest podobenství o Božím království. Barbora Lanča Dorušincová je začínající, avšak velmi talentovanou ilustrátorkou, proto ji chceme maximálně podpořit. ... Nebeské království je jako... - Zuzana Lančová, Tomáš ... ... ..." bude bohatě ilustrovanou knihou, ve které najde čtenář šest podobenství o Božím království. Barbora Lanča Dorušincová je začínající, avšak velmi talentovanou ilustrátorkou, proto ji chceme maximálně podpořit. Režisér Ridley Scott ve filmu Království nebeské vypráví o křižové výpravě očima mladého rytíře Baliana, který odchází na kraj známého světa bojovat za svůj ideál. Oživuje mystiku rytířského rebelanta a zobrazuje dávný boj mezi muslimy a křesťany o Svatou zem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY