Nebojte se jídla

Nebojte se jídla - Svetlana Bronnikova | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Svetlana Bronnikova
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebojte se jídla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nebojte se jídla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Svetlana Bronnikova. Číst Nebojte se jídla Online je nyní tak snadné!





POPIS


Stěží se mezi námi najde někdo, kdo by byl vždy spokojený se svým vzhledem a hmotností. Příčina nadváhy zpravidla tkví v nezpracovaných emocích, které nás ponoukají jíst bez pocitu hladu. Co s tím můžeme dělat? Kniha obsahuje praktické nástroje na překonání závislosti na jídle tak, abyste si mohli dovolit jíst vše, na co máte chuť, naučili se vnímat signály hladu a nasycení a přitom zhubli a znovu již nepřibrali na váze. Postupným plněním úkolů na stránkách této knihy se dokážete zbavit zátěže své tělesné hmotnosti a problémů. Plňte konkrétní plán, který vám předkládá kvalifikovaná odbornice v oblasti stravování, a zhubněte natrvalo.


...ebojte se jídla - Svetlana Bronnikova. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Cvičíte, ale nevidíte výsledky? Jezte chytře a nebojte se ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Nebojte se jídla Autor: Bronnikova, Svetlana Nakladatel: Esence EAN: 9788075497383 ISBN: 978-80-7549-738-3 Originál: Mindful Eating Popis: Elektronická kniha, 384 stran, bez zabezpečení DRM, 2,3 MB ePUB, 4,5 MB Mobi, česky Rok vydání: 2018 Nebojte se jídla - Svetlana Bronnikova. Stěží se mezi námi najde někdo, kdo by byl vždy spokojený se svým vzhledem a hmotností. Příči ... Nebojte se jídla - Bronnikova Svetlana - Megaknihy.cz ... . Stěží se mezi námi najde někdo, kdo by byl vždy spokojený se svým vzhledem a hmotností. Příčina nadváhy... Kniha Nebojte se jídla Přidat komentář. I.Paulikova. 04. února. Zajímavý pohled ...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY