Překlady a adaptace: Dílo Jiřího Gruši svazek VII

Překlady a adaptace: Dílo Jiřího Gruši svazek VII - Jiří Gruša, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Gruša,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Překlady a adaptace: Dílo Jiřího Gruši svazek VII.pdf


Chcete si knihu přečíst?Překlady a adaptace: Dílo Jiřího Gruši svazek VII ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Gruša,. Číst Překlady a adaptace: Dílo Jiřího Gruši svazek VII Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svazek představuje překlady a adaptace, které Jiří Gruša připravil sám či ve spolupráci s Karlem Krausem a Josefem Balvínem. Tato zčásti známá, zčásti nově zpřístupňovaná zpracování děl Franze Kafky, R. M. Rilka, Paula Celana, Ericha Frieda, Sofokla, Emanuela Schikanedera a W. A. Mozarta, J. N. Nestroye, Petra Hackse a dalších autorů představují nejen pozoruhodnou kapitolu z dějin českého překladu druhé poloviny 20. století, ale také jedinečný vhled do formování Grušova vlastního literárního díla.


...ředstavuje překlady a adaptace, které Jiří Gruša připravil sám či ve spolupráci s Karlem Krausem a Josefem Balvínem ... Eseje a studie o literatuře a kultuře II (Jiří Gruša ... ... . Tato zčásti známá, zčásti nově zpřístupňovaná zpracování děl Franze Kafky, R. M. Rilka, Paula Celana, Ericha Frieda, Sofokla, Emanuela Schikanedera a W. A. Mozarta, J. N. Nestroye, Petra Hackse a dalších autorů představují nejen pozoruhodnou ... Svazek představuje překlady a adaptace, které Jiří Gruša připravil sám či ve spolupráci s Karlem Krausem a Josefem Balvínem. Tato zčásti známá, zčásti nově zpřístupňovaná zpracování děl Franze Kafky, R. M. Rilka, Paula Celana, Ericha F ... Gruša Jiří | Knihkupectví Karolinum ... . Tato zčásti známá, zčásti nově zpřístupňovaná zpracování děl Franze Kafky, R. M. Rilka, Paula Celana, Ericha Frieda, Sofokla, Emanuela Schikanedera a W. A. Mozarta, J. N. Nestroye, Petra Hackse a dalších autorů... Svazek představuje překlady a adaptace, které Jiří Gruša připravil sám či ve spolupráci s Karlem Krausem a Josefem Balvínem. Tato zčásti známá, zčásti nově zpřístupňovaná zpracování děl ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY