U kolejí

U kolejí - Hector Tizón | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Hector Tizón
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
U kolejí.pdf


Chcete si knihu přečíst?U kolejí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hector Tizón. Číst U kolejí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co ve své zemi zanechává ten, jenž z ní odchází? A co v ní nachází ten, jenž se vrací? Z vyhnanství či z dospělosti se člověk vrací na místo, kde se odehrála minulost, do země, jež je stále stejná. Nevinný pohled dítěte a moudrost člověka, který mnoho zažil a viděl, aniž se hnul z místa, se proplétají se zmařenými sny, s dalekou válkou, která probleskne v jediném obrazu: zranění vojáci ve vlaku. Tyto povídky, které Tizón napsal v letech 1958 a 1959, byly poprvé publikovány v roce 1960 v Mexiku. Všudypřítomný prvek a zároveň metaforu v nich představuje vlak, který je symbolem prchavé vize zanikajícího světa i příslibem cesty do daleka a stejně jako Tizónova próza utváří spojnici mezi dvěma světy a kulturami. V emotivní předmluvě sám autor přiznává, že v této knize se nachází „jádro téměř celého mého pozdějšího díla, jež pojednává o čase, cestě, vyhnanství a návratu - má Odysseova jizva“.


...eature is not available right now. Please try again later ... Us Akademi Kolej - Home | Facebook ... . FLYING OVER NORWAY (4K UHD) 1HR Ambient Drone Film + Music by Nature Relaxation™ for Stress Relief - Duration: 57:28. Nature Relaxation Films Recommended for you U kolejí 2018 (2) KadanToMi. Loading... Unsubscribe from KadanToMi? ... Jízdy zvláštních vlaků na setkání prototypů v muzeu Čd Lužné u Rakovníka - Duration: 12:23. KadanToMi 605 views. Amtrak Maple Leaf Full Record: Toronto to New York City ... Bandırma Çözüm Koleji - Bandırma | Facebook ... . Amtrak Maple Leaf Full Record: Toronto to New York City by 13-hour train (Detour Bonus) - Duration: 20:33. Michael Huang 40,082 views Manažer restaurace U Kolji: Přemysl Jun +4...SOUVISEJÍCÍ KNIHY