To se dělá, Sedmikrásko?

To se dělá, Sedmikrásko? - Daniela Řezníčková, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Řezníčková,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
To se dělá, Sedmikrásko?.pdf


Chcete si knihu přečíst?To se dělá, Sedmikrásko? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Řezníčková,. Číst To se dělá, Sedmikrásko? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sedmikráska je veselé a bezstarostné telátko, ale ještě neví, že k přírodě kolem se musíme chovat ohleduplně. Šlape po květinách na louce, po zeleninových záhoncích a neuvědomuje si, kolik péče rostliny potřebují. Nechává puštěnou vodu a vůbec netuší, že vodou se musí šetřit. Dokonce neví, že odpadky se musí před vyhozením roztřídit. Koza Líza, kamarádka Sedmikrásky, se rozhodne ji naučit, jak chránit přírodu. A ví, že kravička si nejlíp všechno zapamatuje, když ji to učení bude bavit. Díky těmto malým příběhům z edice Poznáváme svět se děti naučí respektovat přírodu a být k ní ohleduplnější. Kniha je určena nejmenším čtenářům, které se teprve učí číst.


...za, kamarádka Sedmikrásky, se rozhodne ji naučit, jak chránit přírodu ... XLS www.knihylevneonline.cz ... . A ví, že kravička si nejlíp všechno zapamatuje, když ji to učení bude bavit. Díky těmto malým příběhům z edice Poznáváme svět se děti naučí respektovat přírodu a být k ní ohleduplnější. To se dělá, Sedmikrásko? Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro př ... To se dělá, Sedmikrásko? | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Sedmikráska je veselé a bezstarostné telátko, ale ještě neví, že k přírodě kolem se musíme chovat ohleduplně. Šlape po květinách na louce, po zeleninových záhoncích a neuvědomuje si, kolik péče rostliny potřebují. Nechává puštěn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY