Bronzový poklad

Bronzový poklad - Eduard Štorch | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Eduard Štorch
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bronzový poklad.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bronzový poklad ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eduard Štorch. Číst Bronzový poklad Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vyprávění učitele, archeologa a spisovatele E. Štorcha o dávných dobách a našich praprapředcích jsou natolik zajímavá, že jeho knížky patří stále ke čteným. Tentokrát přijměte pozvání do společnosti lidí žijících na našem území v době bronzové. Hrdina příběhu, Skrček z rodu Medvědů, nevyniká silou a pro malou postavu je často terčem posměchu. Je ale neobyčejně bystrý a statečný. Chytrost a odvaha mu pomohou očistit památku otce neprávem nařčeného ze zločinu.


...ne nové audioknihy, len kompletné diela ... Místo pro život - didaktický portál | Bronzový poklad ... . Ak máš tip na dobrú knihu, napíš do komentu... Český-jazyk.cz - ČTENÁŘSKÝ DENÍK » rozbor díla: Bronzový poklad (Eduard Štorch) - HLAVNÍ POSTAVY: Skrček, Číhař, Sigúl, Dagúr DĚJ: V osadě Medvědů při řece Vltavě žije lovec Čihavý Medvěd a jeho syn Skrček. Ten sice nepatří mezi nejsilnější nebo... Kniha Bronzový poklad Přidat komentář. Luigi1. 1 10. května. Krásně vypráv ... Bronzový poklad - Eduard Štorch | Databáze knih ... . Luigi1. 1 10. května. Krásně vyprávěný příběh malého chlapce vzrůstem ale ne odvahou,kterou očistí svého otce a rod Medvědů ... Bronzový poklad book. Read 2 reviews from the world's largest community for readers. Vyprávění učitele, archeologa a spisovatele E. Štorcha o dávných dob... Eduard Štorch: Bronzový poklad. Doba děje: asi 500...SOUVISEJÍCÍ KNIHY