Hotel u devíti koček

Hotel u devíti koček - Radmila Tomšů | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Radmila Tomšů
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hotel u devíti koček.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hotel u devíti koček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radmila Tomšů. Číst Hotel u devíti koček Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soužití lidí a koček pohledem čtyřnohých miláčků. Kdo prožil pár dní, týdnů nebo dokonce let s kočkami, ten nikdy nezapomene. Vztahy se navazovaly, vyvíjely, kočky přicházely, odcházely, a zanechávaly stopu. Drobných příhod přibývalo, a aby neupadly v zapomnění, vznikl deníček kočky Rozárky. A právě z ní se vyklubala kočičí spisovatelka. Pohodlně se usaďte, uvařte si kávu nebo čaj a začtěte se do jejího deníčku. Jste zváni do Hotelu U Devíti koček.


... Hotel u devíti koček od Tomšů Radmila? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Hotel U Devíti koček (Radmila Tomšů) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Hotel U Devíti koček je napsán s lehkostí i s vtipem. Někdy mi to přišlo spíše jako čtení pro mládež, ale z větší poloviny je to příjemné čtení na dlouhé, v dnešní době „karanténní" večery. „Jsou dny, kdy se vše daří, jsou dny, kdy se daří méně. Kniha Hotel U Devíti koček Přidat komentář. May. 7 16. března. Mám takový pocit neodbytný pocit, ... Hotel U Devíti koček | KNIHCENTRUM.cz ... . Kniha Hotel U Devíti koček Přidat komentář. May. 7 16. března. Mám takový pocit neodbytný pocit, že to opravdu máme všichni stejné ..., naprosto s -kykyna42 - souhlasím, milujeme je a sloužíme jim tělem i duší :) U nás jsou sice ve službě jejich výsostem drobné rozdíly, hlavní v tom, že máme pouze tři kočičáky ... H...SOUVISEJÍCÍ KNIHY