Kryptoportál

Kryptoportál - Bobbie Peers | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Bobbie Peers
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kryptoportál.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kryptoportál ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bobbie Peers. Číst Kryptoportál Online je nyní tak snadné!

POPIS


William se vrací do Institutu posthumánního výzkumu, zjišťuje však, že je tam všechno úplně naruby. Na každém kroku stráže, platí zákaz vycházení a další nová přísná pravidla. Důvod toho všeho leží zmrazený ve sklepě institutu: je jím Abraham Talley, muž, který Williama přednedávnem málem připravil o život. Něco tady ale tak úplně nehraje... Kdo je ve skutečnosti ta záhadná osoba, která se uprostřed noci snaží s Williamem navázat kontakt, a proč Williama poslední dobou trápí podivné záchvaty? A co je vůbec zač ten zatracený kryptoportál? William s Iscií znovu musejí čelit temným silám, jejichž moc si dosud nedokážou představit, a pokračují spolu v dechberoucí cestě za tajemstvím luridia.


...ána k aktuálnym informáciám zo sveta kryptomien ... Kryptoportál | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Najčítanejšie články. Nemecký startup Bitwala začal ponúkať bankové služby spojené s kryptomenami Vaše brána k aktuálním informacím ze světa kryptoměn. Nejčtenější příspěvky. Pozor! Peněženka Coinomi obsahovala kritickou zranitelnost, uživatelé již přišli o své prostředky Kryptoportál Bobbie Peers. Dobrodružná jízda světem tajemných sil pokračuje! Tentokrát William s Iscií musí odhalit tajemství záhadného kryptoportálu. William Wenton - kluk, který umí luštit šifry ... William Wenton: Kryptoportál - Bobbie Peers | Databáze knih ... . William Wenton - kluk, který umí luštit šifry jako nikdo jiný na světě - se znovu vrací do Institutu. Všechno je tu ale vzhůru nohama a platí přísná bezpečnostní ... Aktuální „Kryptoportál" je volné pokračování a opět ho vydalo nakladatelství Kniha Zlín. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY