Má rusínská vyšívanka

Má rusínská vyšívanka - Barbora Zavadilová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Barbora Zavadilová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Má rusínská vyšívanka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Má rusínská vyšívanka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Zavadilová. Číst Má rusínská vyšívanka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mladá autorka se pod vlivem vyprávění své milované babičky, pocházející z Podkarpatské Rusi, vydala na tři měsíce putovat za vlastními kořeny. Cestuje po západní Ukrajině a každým krokem poznává bolesti života tohoto regionu, ale také objevuje různorodé krásy přírody a kulturních památek. Záblesky z minulosti nastavují zrcadlo dnešní situaci v zemi, která se ještě stále nevymanila z tradic patriarchální společnosti. Výsledkem je poutavá literární reportáž, jíž protékají vzpomínky z babiččina dětství na Podkarpatí.


... Zavadilová / Má rusínská vyšívanka ... Zakarpatská Ukrajina je nádherná země, říká Češka, která o ... ... . 495 likes · 2 talking about this. Objednejte svým blízkým jedinečný dárek na www.karpatia.cz Kniha o putování po Podkarpatské Rusi, tamních lidech, o... Připravovaná kniha Má rusínská vyšívanka pojednává o putování autorky po Podkarpatské Rusi, odkud pochází její milovaná babička. Vydejte se na cestu do nitra této překrásné, a ... Barbora Zavadilová / Má rusínská ... Kniha Má rusínská vyšívanka (2019) | DušeKarpat.cz ... ... Barbora Zavadilová / Má rusínská vyšívanka. 492 likes. Objednejte svým blízkým jedinečný dárek na www.karpatia.cz Kniha o putování po Podkarpatské Rusi, tamních lidech, o propojení generací, o slow... Kniha Má rusínská vyšívanka je její knižní prvotinou. Má ráda dobrou kávu a chvíle, kdy je jí radostí do pláče. „Její postřehy a poznatky jsou autentické, až dráždivě drsné, autorka je umí vyjádř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY