Penzion pro zvířátka 2: I delfínům se...

Penzion pro zvířátka 2: I delfínům se... - Sarah Bosseová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sarah Bosseová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Penzion pro zvířátka 2: I delfínům se....pdf


Chcete si knihu přečíst?Penzion pro zvířátka 2: I delfínům se... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah Bosseová. Číst Penzion pro zvířátka 2: I delfínům se... Online je nyní tak snadné!

POPIS


Flo je vzteky bez sebe! Yussi a Yorick, delfíni z jejich zoo, se mají přestěhovat do velkého delfinária a maminka jí o tom nic neřekla! Teprve když jí maminka slíbí, že bude smět oba delfíny při jejich stěhování doprovázet, se Flo trochu uklidní. S napětím na vlastní oči sleduje jejich cestu do nového domova. Jenže Yussimu je brzy hůř a hůř. Je apatický, nechce nic žrát a skoro se ani nevynořuje na hladinu, aby se nadechl. Dokážou mu Flo a její maminka pomoct, než bude pozdě? Další kniha z oblíbené série Penzion pro zvířátka potěší čtenářky od 8 let.


...nům se občas stýská je další z oblíbené série Penzion pro zvířátka od Sarah Bosseové ... Penzion pro zvířátka: Hledá se maminka! (Sarah Bosse ... ... . První díl s názvem Hledá se maminka vydalo nakladatelství Knižní klub v roce 2015. Vyprávění I delfínům se občas stýská, které na tento díl navazuje, je novinkou nakladatelství Pikola. Penzion pro zvířátka 2: I delfínům se občas stýská! ... Yussi a Yorick, delfíni z jejich zoo, se mají přestěhovat do velkého delfinária a maminka jí o tom nic neřekla! Teprve když jí maminka slíbí, že bude smět oba delfíny při jejich stěhování doprovázet, se Flo trochu uklidní. ... Penzion pro zvířátka 2: I delfínům se občas stýská - Sarah Bosse . Flo je vzteky bez ... Penzion pro zvířátka 2: I delfínům se občas stýská ... ... . ... Penzion pro zvířátka 2: I delfínům se občas stýská - Sarah Bosse . Flo je vzteky bez sebe! Yussi a Yorick, delfíni z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY