Knihkupkyně

Knihkupkyně - Cynthia Swanson | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Cynthia Swanson
DIMENZE
4,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Knihkupkyně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Knihkupkyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cynthia Swanson. Číst Knihkupkyně Online je nyní tak snadné!

POPIS


1962: V New Yorku jsou možná zlatá šedesátá léta, ale v Denveru – jako v mnoha jiných městech – je to jinak: život svobodné dívky po třicítce je téměř bohémský. Osmatřicetiletá Kitty Millerová se smířila se svým netradičním životem. Kdysi měla vážnou známost, ale nevyšlo to. Teď se naplno věnuje svému knihkupectví a každý večer se vrací do svého útulného domu. A pak jsou tu ještě ty sny... 1963: Katharyn Anderssonová je provdaná za Larse, lásku svého života. Žijí v dokonalém domě na předměstí Denveru, což je ideální místo pro výchovu dětí. Katharyn má všechno, po čem Kitty vždycky toužila. Jenže Katharyn existuje pouze tehdy, když Kitty spí. Zpočátku si Kitty výlety do světa snů užívá. Ale s každou další nocí se noční okouzlující život stává skutečnějším. Když se hranice mezi oběma světy začnou stírat, Kitty najednou čelí nejisté budoucnosti. Jakou cenu musí zaplatit, aby mohla zůstat? A co musí obětovat, pokud chce odejít?


...a Knihkupkyně Přidat komentář. vaci.nka ... Knihkupkyně Tereza šokovala otevřeně rasistickým chováním ... ... . 04. března. Knihu jsem četla v rámci čtenářské výzvy, jinak bych si ji nejspíš v knihovně ani nevšimla. ... Knihkupkyně 1962: V New Yorku jsou možná zlatá šedesátá léta, ale v Denveru - jako v mnoha jiných městech - je to jinak: život svobodné dívky po třicítce je téměř bohémský. Osmatřicetiletá Kitty Millerová se smířila se svým netradičním životem. Kdysi měla vážnou známost, ale nevyš ... Knihkupkyně - Cynthia Swanson | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Kdysi měla vážnou známost, ale nevyšlo to. 824 Followers, 188 Following, 147 Posts - See Instagram photos and videos from Bookstagram (@knizni_dilna) Knihkupkyně. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno...SOUVISEJÍCÍ KNIHY