Kouzelné čtení - Encyklopedie pro Školáky: Interaktivní mluvící encyklopedie

Kouzelné čtení - Encyklopedie pro Školáky: Interaktivní mluvící encyklopedie - Zuzana Maxa, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Maxa,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelné čtení - Encyklopedie pro Školáky: Interaktivní mluvící encyklopedie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kouzelné čtení - Encyklopedie pro Školáky: Interaktivní mluvící encyklopedie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Maxa,. Číst Kouzelné čtení - Encyklopedie pro Školáky: Interaktivní mluvící encyklopedie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Interaktivní mluvící kniha Encyklopedie pro školáky z edice Kouzelné čtení vezme děti za dobrodružstvím poznávání v 17 různorodých kapitolách, kterými je provedou rozpustilí duchové. U každého obrázku zazní název, základní a rozšiřující informace, ale i zvuky a různé veselé hlášky a veršíky. Velkoformátová encyklopedie představí dětem od 6 let celkem 17 různých kapitol - Vesmír, Neživá příroda, Počasí a podnebí, Rostliny, Živočichové, Přírodní rekordy, Lidské tělo, Doprava, Literatura a hudba, Film a divadlo, Umění, Architektura a památky, Jídlo, Sport, Česká republika, Věda a vynálezy, Dějiny 20. století.


...é čtení - nechte knihy mluvit. Unikátní vzdělávací koncept pro přeškolní děti i školáky - interaktivní mluvící knihy plné zábavy! Encyklopedie pro školáky ... Kouzelné čtení | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Interaktivní mluvící kniha Encyklopedie pro školáky z edice Kouzelné čtení vezme děti za dobrodružstvím poznávání v 17 různorodých kapitolách, kterými je provedou rozpustilí duchové. U každého obrázku zazní název, základní a rozšiřující informace, ale i zvuky a různé veselé hlášky a veršíky. Přes 6500 zvukových stop v knize Encyklopedie pro školáky ISBN 978-80-88317-05-. Ilustrace: Anna „AŇOS" Kubecová Text: Dagmar Jandová Namluvili: Zuzana Maxa, Michal ... Encyklopedie pro školáky - Kouzelné čtení » Kouzelné čtení ... . Přes 6500 zvukových stop v knize Encyklopedie pro školáky ISBN 978-80-88317-05-. Ilustrace: Anna „AŇOS" Kubecová Text: Dagmar Jandová Namluvili: Zuzana Maxa, Michal Stejskal a Ondřej Havel. Vzniklo ve spolupráci se studiem Soundlab. Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Encyklopedie pro školáky se věnuje témat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY