Nebezpečná laskavost

Nebezpečná laskavost - Darcey Bell | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Darcey Bell
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebezpečná laskavost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nebezpečná laskavost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Darcey Bell. Číst Nebezpečná laskavost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Emily je okouzlující žena s oslnivou kariérou v módním oboru a s pohledným manželem Seanem tvoří pár, kterému leckdo závidí. Zároveň je zodpovědná a milující matka. Její kamarádka Stephanie, jejíž manžel před několika lety tragicky zahynul při autonehodě, se stará o malého syna a úzkostné pocity ventiluje na svém blogu určeném komunitě matek s malými dětmi. Všechno začalo drobnými laskavostmi. “Mohla bys vyzvednout Nickyho ze školy?” prosila Emily už několikrát svoji nejlepší kamarádku. A Stephanie je pokaždé ráda, že může být přítelkyni užitečná. Jednoho dne si ale Emily pro syna nepřijde, nezvedá mobil, neodpovídá na textovky. Nejistota trvá několik měsíců, až se v jezeře najde tělo utonulé ženy, kterou policie identifikuje jako Emily. Případ je uzavřen jako sebevražda… jenomže Stephanie náhodou narazila na důvod k pochybnostem a nejistota ji svírá čím dál naléhavěji. Neví Sean o Emilyině zmizení víc, než přiznává? Jak dobře znala svoji nejlepší kamarádku? Co ví o jejím dřívějším životě? Neudělala chybu, když se jí svěřila s tím, na co by ze své minulosti nejraději zapomněla? Co když se za kamarádstvím skrývá záludný, detailně promyšlený ďábelský plán?


...nie (Anna Kendrick), matka a blogerka, se snaží odhalit pravdu o náhlém zmizení své nejlepší přítelkyně Emily (Blake Lively) z jejich městečka ... Nebezpečná laskavost - LEDA spol. s r.o. ... ... Nebezpečná laskavost | Filmy | JOJ Cinema ... nie (Anna Kendrick), matka a blogerka, se snaží odhalit pravdu o náhlém zmizení své nejlepší přítelkyně Emily (Blake Lively) z jejich městečka. Do napínavé hry plné nečekaných zvratů, tajemství, odhalení, černého humoru, vztahů, lásky, zrady,… Krimi / Mysteriózní / Thriller USA, 2018 Režie: Paul Feig Scénář: Paul Feig, Jessica Sharzer Hudba: Theodore Shapiro Hrají: Anna Kendrick, Blake Lively, Rupert Friend, Eric Johnson, Linda Cardellini, Sarah Baker, Jean Smart, Andrew Rannells, Glenda Braganza, Cyndy Day, Gia Sandhu Střih: Brent White Scénografie: Jefferson Sage Kostýmy: Renee Ehrlich Kalfus Ve filmu, Nebezpečná laskavost,se Stephanie , matka a blogerka, snaží odhalit pravdu o náhlém zmizení sv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY