Šturmoviky v cizích službách

Šturmoviky v cizích službách - Jiří Vraný | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Vraný
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šturmoviky v cizích službách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šturmoviky v cizích službách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Vraný. Číst Šturmoviky v cizích službách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace podává systematický a současně zcela ojedinělý přehled využití bitevníků Iljušin Il-2 mimo sovětské letectvo. Těžištěm práce je popis nasazení těchto letounů v polském, československém a jugoslávském letectvu, počínaje organizací a výcvikem až po bojové uplatnění za druhé světové války i po ní. Historie poválečné služby je vždy dovedena až k definitivnímu vyřazení typu v dané zemi. Nechybí stručná zmínka o mírovém působení v bulharském a mongolském vojenském letectvu. Bonusem jsou informace o zkouškách kořistních letounů v německé Luftwaffe, Magyar Királyi Honvéd Legierö i ve finském Ilmavoimat. Text doplňuje na sto fotografií a osm barevných kreseb.


...iky v cizích službách / Sturmoviky in foreign services (Magnet Press 9788020618214) Šturmoviky v cizích službách / Sturmoviky in foreign services (Magnet Press 9788020618214) € 13 ... Kniha Šturmoviky v cizích službách | Moja-Kniha.sk ... .72 Provisional price subject to change. EU: incl. tax € 14.95 . Specifications; Category: Aviation Books: Subcategory: Publikace podává systematický a současně zcela ojedinělý přehled využití bitevníků Iljušin Il-2 mimo sovětské letectvo. Těžištěm práce je popis nasazení těchto letounů v polském, československém a jugo-slávském letectvu, počínaje organizací a výcvikem až po bojové uplatnění za druhé ... Nové knihy | Šturmoviky v cizích službách | Naše vojsko ... . Těžištěm práce je popis nasazení těchto letounů v polském, československém a jugo-slávském letectvu, počínaje organizací a výcvikem až po bojové uplatnění za druhé světové války i po ní. Kniha Šturmoviky v cizích službách Publikace podává systematický a současně zcela ojedinělý přehled využití bitevníků Ilju...SOUVISEJÍCÍ KNIHY