Jóga pro lepší flexibilitu

Jóga pro lepší flexibilitu - Liz Kongová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Liz Kongová,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jóga pro lepší flexibilitu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jóga pro lepší flexibilitu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Liz Kongová,. Číst Jóga pro lepší flexibilitu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na cestu za jógou můžete vykročit kdykoli a odkudkoli. Nezáleží na vzrůstu, formě nebo věku, tady jde o to, objevit svou sílu a propojit se s vlastním tělem a pohybem. Autoři v knize představují řadu pozic, které může zvládnout kdokoli. U každé jsou uvedeny varianty pro začátečníky i pokročilé, a tak s jejich cvičením můžete začít bez ohledu na to, jak pružní a ohební jste (nebo nejste), a sledovat pokrok, který vaše tělo udělá. Ať už se toužíte seznámit s jógou či zdokonalit své jogínské dovednosti, hledáte metodu relaxace či zotavení, nebo chcete obohatit svou pohybovou rutinu, s touto knihou nešlápnete vedle.


...y informace o produktu Kniha Jóga pro lepší flexibilitu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jóga pro lepší flexibilitu ... Jóga pro lepší flexibilitu - Lowenstein Max, Kongová Liz ... ... . Jóga pro lepší flexibilitu od 287 Kč - Heureka.cz Jóga pro lepší flexibilitu 346,-Skladem > 10 ks. Koupit. Jóga pro lepší flexibilitu Na cestu za jógou můžete vykročit kdykoli a odkudkoli. Nezáleží na vzrůstu, formě nebo věku, tady jde o to, objevit svou sílu a propojit se s vlastním tělem a pohybem. Autoři v knize představují řadu pozic, které může zvládnout kdokoli. Kniha Jóga pro lepší flexibilitu je v. Chystám se číst: 9x: Chci si ... Jóga pro lepší flexibilitu od 287 Kč - Heureka.cz ... . Autoři v knize představují řadu pozic, které může zvládnout kdokoli. Kniha Jóga pro lepší flexibilitu je v. Chystám se číst: 9x: Chci si koupit: 2x: Nápověda - Podmínky užit ... Jóga pro lepší flexibilitu Autor: Kongová, Liz a Lowenstein, Max Nakladatel: Esence EAN: 9788076179974 ISBN: 978-80-7617-997-4 Originál: Yoga for Inflexible People Překlad: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY