Bretaňské tajemství

Bretaňské tajemství - Jean-Luc Bannalec | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jean-Luc Bannalec
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bretaňské tajemství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bretaňské tajemství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Luc Bannalec. Číst Bretaňské tajemství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sedmý případ pro komisaře Dupina, milovníka tučňáků a kofeinu, rodilého Pařížana za trest přeloženého do Bretaně – na konec světa Bróceliandský les se svými malebnými jezery a zámky je považován za poslední říši víl. Váže se k němu velké množství legend. Která lokalita by se tedy lépe hodila pro dlouho plánovaný a neustále odkládaný podnikový výlet komisaře Dupina a jeho týmu? Ale vražda badatele zabývajícího se postavou krále Artuše udělá komisaři čáru přes rozpočet. Proti své vůli je Dupin jmenován mimořádným vyšetřovatelem extrémně brutálního zločinu, po němž rychle následují další.


...ké tajemství. Jean-Luc Bannalec. Četl(a) jsem ... Bretaňské tajemství - 9788076178724 od Kalibr ... . Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 3 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 4 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, ve čtvrtek 21.5. u Vás doma (Typy ... Kniha: Bretaňské tajemství - Jean-Luc Bannalec. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací do ... Bretaňské tajemství - Knihy.cz ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Bretaňské tajemství kniha od: Jean-Luc Bannalec (p) 98 % 16 hodnocení ... Bretaňské tajemství Autor: Bannalec, Jean-Luc Nakladatel: Kalibr EAN: 97880...SOUVISEJÍCÍ KNIHY