Dobrodružné příběhy z kanadských hor a pralesů

Dobrodružné příběhy z kanadských hor a pralesů - Zdenek Los | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zdenek Los
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrodružné příběhy z kanadských hor a pralesů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dobrodružné příběhy z kanadských hor a pralesů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdenek Los. Číst Dobrodružné příběhy z kanadských hor a pralesů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaké to je stát tváří v tvář grizzlymu, smečce hladových vlků či lovící pumě? To vše a mnohé další zjistíte z příběhů muže, jemuž je divočina domovem. Kniha skutečného zálesáka, který žije se svou rodinou již desítky let na samém kraji hor a pralesů Britské Kolumbie v jihozápadní Kanadě, v místech, kde není nouze o setkání s nejnebezpečnějšími zvířaty na světě, ale ani s fascinujícími krásami člověkem nedotčené přírody. Pokud chcete v takovém kraji žít a přežít, musíte nezřídka doopravdy bránit svá stáda lam a alpak před dravci se zbraní v ruce, a když se rozhodnete vyrazit do hor na lov jelenů wapiti, losího dvanácteráka či ke vzdáleným jezerům a řekám na lov obrovských lososů, musíte počítat s tím, že budete většinou doopravdy odkázáni jen sami na sebe — a na své lovecké parťáky. A jak už to v takových případech chodí, je to právě tato chlapská sounáležitost, z níž se rodí přátelství na celý život, a drsná divočina je pak tím, co naučí člověka, jenž v ní žije, i skutečné pokoře, respektu a férovosti — a to nejen ke druhým lidem, ale i ke zvěři a vůbec přírodě, jejíž jsme součástí ve věčném koloběhu života a smrti.


...užné příběhy z kanadských hor a pralesů kniha od: Zdenek Los ... Rodinné farmy | Knihy.ABZ.cz ... . 80 % ... Kniha Dobrodružné příběhy z kanadských hor a pralesů je v. Přečtených: 3x: Čtenářské výzvě ... Všechny informace o produktu Kniha Dobrodružné příběhy z kanadských hor a pralesů - Los Zdenek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dobrodružné příběhy z kanadských hor a pralesů - Los Zdenek. Dobrodružné příběhy z kanadských hor a pralesů Autor: Los, ... Dobrodružné příběhy z kanadských hor a pralesů | Knihy.ABZ.cz ... . Dobrodružné příběhy z kanadských hor a pralesů Autor: Los, Zdenek Nakladatel: ArtPorte EAN: 9788090736016 ISBN: 978-80-907360-1-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Dobrodružné příběhy z kanadských hor ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY