Hořkosladký život

Hořkosladký život - Colleen McCulloughová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Colleen McCulloughová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hořkosladký život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hořkosladký život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Colleen McCulloughová. Číst Hořkosladký život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podmanivá, romantická i napínavá sága od autorky proslulého bestselleru Ptáci v trní se rozvíjí v bouřlivých letech po první světové válce v Austrálii. Edda a Grace, Trs a Kačka – to jsou čtyři neobyčejné sestry, dcery důstojného pána Latimera z městečka Corunda. Všechny jsou krásné, bystré a ambiciózní, ale musejí čelit předsudkům v tehdejší společnosti. Jejich život se od základu změní, když se dají zaměstnat v nemocnici jako ošetřovatelky a zapojí se do programu, kterým ve dvacátých letech vznikalo povolání diplomovaných zdravotních sester. Ve víru dalších let prožívají osobní vzestupy i propady, ale pouto mezi nimi zůstává stále stejně silné.


...e hořkosladký, stejně jako tento román ... Hořkosladký život ... . Nic není až tak sladké, aby v tom nebyla špetka hořkosti ! Tento román je posledním dílem známé autorky Colleen Mc Culloughové, autorky světoznámého románu Ptáci v trní. Odehrává se v Austrálii, po první světové válce. Pojďte se se mnou spo­leč­ně začíst do romá­nu Hořkosladký život. Hlavními posta­va­mi jsou dva páry dvoj­čat Edda, Grace, Trs a Kačka. Jsou to čty­ři dce­ry váže­né­h ... Kniha: Hořkosladký život - Colleen McCulloughová | Knihy ... ... . Jsou to čty­ři dce­ry váže­né­ho pana Latimera. Odstěhují se a začnou pra­co­vat jako ošet­řo­va­tel­ky v nemoc­ni­ci. Bohužel ale musí čelit před­sud­kům z mno ... Hořkosladký život. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale...SOUVISEJÍCÍ KNIHY