Nevěřte Hunterovi

Nevěřte Hunterovi - Karolína Bendová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Karolína Bendová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nevěřte Hunterovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nevěřte Hunterovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karolína Bendová. Číst Nevěřte Hunterovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nikdy jsem nad slovem rodina nepřemýšlela tolik jako ve chvíli, kdy jsem poznala rodinu nového přítele mé matky. Rodinu plnou zmatku, zlosti a lží. Čtyři nevlastní bratři a jejich malá sestřička naprosto změnili můj klidný svět. Jak jen mohu přežít mezi kluky? Jak moc se u Hunterových změním? A dokážeme si zachovat vlastní životy, nebo už nic nebude jako dřív? Ráda bych řekla, že zvládnu cokoli, ale na některé věci se prostě připravit nemůžete.


...evěřte Hunterovi Přidat komentář. pajushka ... Nevěřte Hunterovi | Má kniha.cz ... . 1 10. dubna odpad! Jsem toho názoru, že když už někdo chce naprosto nepokrytě kopírovat Papírovou princeznu, tak by to měl alespoň udělat pořádně. ... topcteni.cz - Karolína Bendová - Nevěřte Hunterovi 21.01.2020 „Kniha je velmi čtivá. Závěr mě překvapil, čekala jsem klasiku, ale tady to tak není. Je to milá romance pro nejen mladé dívky." Mohlo by vás také zajímat. Blbnutí s Osc ... Nevěřte Hunterovi - Humbook ... ." Mohlo by vás také zajímat. Blbnutí s Oscarem. Nikdy jsem nad slovem rodina nepřemýšlela tolik jako ve chvíli, kdy jsem poznala rodinu nového přítele mé matky. Rodinu plnou zmatku, zlosti a lží. Čtyři nevlastní bratři a jejich malá sestřička naprosto změnili můj klidný svět. Jak jen mohu přežít mezi kluky? Jak ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY