Poklepávání – Cestou EFT k úlevě od bolesti

Poklepávání – Cestou EFT k úlevě od bolesti - Nick Ortner | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Nick Ortner
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poklepávání – Cestou EFT k úlevě od bolesti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poklepávání – Cestou EFT k úlevě od bolesti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nick Ortner. Číst Poklepávání – Cestou EFT k úlevě od bolesti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chronickou bolestí dolní části zad trpí stále více lidí. Normálním „řešením“, na které jsme zvyklí, je vyhledat více lékařů, navštívit více ordinací, nechat si aplikovat více injekcí a užívat ještě více léků, prostě všeho, co je potřeba k obvyklé léčbě. Když se ale normální bolest změní na chronickou, konvenční medicína nestačí. Co tedy můžeme dělat? Zbavte se bolesti technikou poklepávání. Tato kniha stanovuje plán, který čtenáře krok za krokem učí, jak používat poklepávání nebo EFT (techniku emoční svobody) ke snížení či odstranění chronické bolesti. Pomocí vědeckého výzkumu bolesti, stresu a poklepávání otevírá čtenáři oči v tom, jak mocné může poklepávání být, a nastiňuje rady a techniky pro řešení bolestí jak krátkodobých, tak i chronických. Proklepejte se až k jádru bolesti. Nick Ortner přivádí čtenáře na cestu, která začíná na povrchu – proklepáním se k místu bolesti – a přesouvá se do hlubších rovin, z nich bolest skutečně pramení. S jednoduše aplikovatelným návodem a cvičením, které vedou čtenáře do vlastní minulosti, Nick Ortner pomáhá léčit emocionální bolest a základní přesvědčení, která nás často drží zpět. Také se zabývá tématy, o jejichž souvislosti s chronickou bolestí řada lidí nemá vůbec tušení, jako například jak se odpoutat od minulosti, vytvořit si osobní hranice, jak nakládat s osobními vztahy či jak pracovat skrze hněv. Konečně úleva od bolesti. Existuje mnoho různých způsobů, jak mohou mozek a tělo vytvářet bolest, zvyšovat ji a prodlužovat. Na stránkách této knihy autor pomáhá čtenářům pochopit, co je příčinou jejich bolesti, a poskytuje jim nástroje k dosažení kompletní a trvalé úlevy od bolesti. Avšak jde ještě o mnohem víc než úlevu od bolesti, umožňuje čtenáři získat zpět jejich tělo, aby mohli žít život, po kterém nejvíce touží.


...ÁvÁnÍ - cestou eft k ÚlevĚ od bolesti pro vás mají skutečný význam, takže pokud byste časem měli pocit, že vaše základní výchozí prohlášení už neodpovídá skutečnosti nebo nemá dostatečnou sílu, změňte je ... Cestou - Vyhľadávanie na Heureka.sk ... . Název: Poklepávání - Cestou EFT k úlevě od bolesti. Originální název: The Tapping Solution for Pain Relief. Autor: Ortner Nick. Překladatel: Petr Jochmann. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Medicína, zdraví; ISBN: 978-80-7554-122-2. EAN: 9788075541222. Objednací kód: NA313749 Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v ... Poklepávání - Cestou EFT k úlevě od bolesti - Nick Ortner ... ... . Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Medicína, zdraví; ISBN: 978-80-7554-122-2. EAN: 9788075541222. Objednací kód: NA313749 Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Hledáte Poklepávání - Cestou EFT k úlevě od bolest...SOUVISEJÍCÍ KNIHY