Bílá tma

Bílá tma - Zdenka Hamerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zdenka Hamerová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Bílá tma.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bílá tma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdenka Hamerová. Číst Bílá tma Online je nyní tak snadné!

POPIS


Markéta, které nikdo neřekne jinak než Rita, se dostala do velkých nesnází. Rozvedená a bez prostředků se s dětmi musela vrátit do rodného městečka, kde začala pracovat jako sestra v nedalekém Domově pro seniory. Podle její kamarádky Lídy tam ale není všechno v pořádku. Jenže než Ritě prozradí svá zjištění, je nalezena mrtvá. Dům, kde teď Rita s dětmi bydlí, je v podstatě na samotě. Přesto se tam mrazivou nocí ozývá dětský pláč. Jak je to možné? A proč Lída zemřela? Souvisí to s domovem pro seniory? Rita hledá odpovědi a samotné jí při tom jde o život.


...T Slunce seno VESNICE 2! Jak vzpomíná hoštická mládež na natáčení filmu Slunce seno?! - Duration: 25:17 ... Bílá tma (1948) | Zajímavosti | ČSFD.cz ... . Jakub Raszka 484,124 views Válečný snímek vznikl na oslavu čtvrtého výročí Slovenského národního povstání. Kulturní politika země v této době podléhala novým ideologickým požadavkům a Bílá tma ... Bílá tma odpovídá novému kurzu především díky pozitivnímu zobrazení osvoboditelské Rudé armády, kterou reprezentuje postava sovětského vojáka, statečného a optimistického Dugina. (Zdroj: Letní filmová škola) -Vo filme sa hovorí štyrmi jazykmi - slovensky, česky, rusky a nemecky. Če ... Bílá tma (1948) - IMDb ... . (Zdroj: Letní filmová škola) -Vo filme sa hovorí štyrmi jazykmi - slovensky, česky, rusky a nemecky. Česká filmová klasika představuje: Bílá tma (1948) Válečný snímek Františka Čápa Bílá tma vznikl k oslavám ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY