Emily Vichrná a hrad v mlze

Emily Vichrná a hrad v mlze - Liz Kesslerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Liz Kesslerová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Emily Vichrná a hrad v mlze.pdf


Chcete si knihu přečíst?Emily Vichrná a hrad v mlze ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Liz Kesslerová. Číst Emily Vichrná a hrad v mlze Online je nyní tak snadné!

POPIS


Emily, která se ve vodě proměňuje v mořskou pannu, je ve svém novém domově na tajném ostrově, kde spolu žijí mořští a suchozemští lidé, naprosto šťastná. Jednoho dne však najde v písku na pláži prsten, nasadí si ho a… Neptun, vládce moří, začne strašlivě zuřit. Prokleje ji a z ostrova vyžene. Rozbouřené moře Emily zanese k tajemnému hradu v mlze. Co se v něm skrývá? A proč Neptun tolik běsnil? Co může být na nalezeném prstenu tak zvláštního?


...Vichrná a hrad v mlze book. Read 347 reviews from the world's largest community for readers ... Emily Vichrná a hrad v mlze Liz Kesslerová | Knihkupectví ... ... . Emily, která se ve vodě proměňuje v mořskou pannu, je ... Emily Vichrná, která se ve vodě proměňuje v mořskou pannu, žije spokojeně ve svém novém domově na tajném ostrově. Jenže když si jde jednoho dne hrát na pláž, najde neobvyklý prsten, nasadí si ho… a v tu ránu je v pasti! Vládce moří Neptun strašlivě z Emily Vichrná a hrad v mlze. Liz Kesslerová. Emily Vichrná, která se ve vodě proměňuje v mořskou pannu, žije sp ... Kniha: Emily Vichrná a hrad v mlze (Liz Kessler) | Martinus ... . Liz Kesslerová. Emily Vichrná, která se ve vodě proměňuje v mořskou pannu, žije spokojeně ve svém novém domově na ta... 199 Kč 159 Kč Emily Vichrná a země půlnočního slunce. Emily Vichrná a proud času 2020; Emily Vichrná a rybí ocas 2017; Emily Vichrná a hrad v mlze 2018; Emily Vichrná a příšera z hlubin 2017; Zázračná víla Filipy Fišerovej 2009; Emily Vichrná a tajemství mořsk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY