Malý chemik: Barevné krystaly a další experimenty pro děti

Malý chemik: Barevné krystaly a další experimenty pro děti - Milan Bárta | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Bárta
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malý chemik: Barevné krystaly a další experimenty pro děti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malý chemik: Barevné krystaly a další experimenty pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Bárta. Číst Malý chemik: Barevné krystaly a další experimenty pro děti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Láká vás či vaše dítě chemie, ale bojíte se nebezpečných látek? Chcete dělat pokusy, ale nechce se vám shánět složité laboratorní vybavení? Rádi byste se vyhnuli dějům, které by mohly zapálit váš byt? Vybrali jsme pro vás více než šedesát experimentů, které hravě zvládne i malé dítě. Pomůcky naleznete doma nebo je jednoduše koupíte v běžném obchodě. A navíc, při žádném pokusu není potřeba oheň! Budete zkoumat základní fyzikální i chemické vlastnosti sloučenin, odhalovat skrytá tajemství, pozorovat přírodní děje, oddělovat složky směsí, ale řada pokusů může posloužit i k malé domácí show. Vyrobte domácí limonádu, máslo nebo tvaroh, rozpusťte želatinového medvídka, udělejte si zimu větší než v lednici, najděte škrob v salámu, pohrajte si s barvivy. Zkrátka si to užijte!


...Malý chemik -- Barevné krystaly a další experimenty pro děti - Milan Bárta ... Barevne krystaly | Sleviste.cz ... . Fungujeme! ... Podtitul: Barevné krystaly a další experimenty pro děti - Láká vás či vaše dítě chemie, ale bojíte se nebezpečných látek? Chcete dělat pokusy, ale nechce se vám shánět složité laboratorní vybavení? ... Malý chemik. Milan Bárta ; Atila Vörös Barevné krystaly a další experimenty pro děti Edika 2018, edice Dětská naučná edice Kniha, čeština, 72 stran Domácí pokusy pro děti s duší chemika Populárně - naučné pro děti; Dětská dílna; Malý chemik; Listování. Malý chemik Barevné krystaly a další experimenty pro děti Milan Bárta. D ... Malý chemik: Barevné krystaly a další experimenty pro děti ... . Malý chemik Barevné krystaly a další experimenty pro děti Milan Bárta. Domácí pokusy pro děti s duší chemika. Více než šedesát experimentů, které hravě zvládne i malé dítě, bezpečných a b...SOUVISEJÍCÍ KNIHY