Miss těžká váha

Miss těžká váha - Moa Herngren | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Moa Herngren
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Miss těžká váha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Miss těžká váha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Moa Herngren. Číst Miss těžká váha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Annie Eková váží přes dvě stě kilo a většinu času tráví sama v bytě pojídáním sušenek a sledováním cizích lidí na Instagramu. Její život se změní, když se zúčastní televizní reality show o hubnutí. Z Annie se před očima celého Švédska stává Miss těžká váha, celebrita se zástupy fanoušků. Jenže svět médií je falešný a křehká Annie si v něm stále připadá sama. Podaří se jí najít toho pravého, jemuž nebude záležet na velikosti jejího oblečení?


...Miss těžká váha Přidat komentář. Ophelie ... Miss Těžká váha | Má kniha.cz ... . 28. dubna. Kniha se četla dobře, příběh Annie byl zajímavý, ačkoli mi přišlo, že se hlavní postava chová občas dost dětinsky a nevyspěle (vzhledem k jejímu věku), i tak jsem si jí nakonec oblíbila. ... Miss těžká váha Moa Herngren. Černá komedie o honbě za štěstím, láskou a uznáním v době posedlé štíhlostí, krásou a dokonalostí. Annie Eková váží přes dvě stě kilo a v ... Miss těžká váha - Moa Herngren | Databáze knih ... . Annie Eková váží přes dvě stě kilo a většinu času tráví sama v bytě pojídáním sušenek a sledováním cizích lidí na Instagramu. Její život se změní, když se zúčastní ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY